Грімм: «Шахтар» і «Динамо» дали попередню згоду на передання ТВ-прав»

Динамо Київ 14 Травня, 13:09 523
Грімм: «Шахтар» і «Динамо» дали попередню згоду на передання ТВ-прав» Фото: Футбол 24
Президент УПЛ Томас Грімм поділився першими враженнями на новій посаді та розповів про плани організації.
«Думаю, занадто рано робити якісь висновки. Поки що я встиг ознайомитися із загальною ситуацією в українському футболі і в УПЛ, познайомитися з персоналом. Дещо для себе відзначив, але які дії в цьому зв'язку збираюся зробити, поки не готовий сказати.
У Швейцарії елітна ліга набагато більш незалежна від національної федерації. І все ліцензії на проведення внутрішнього чемпіонату видає Ліга. А Федерація займається в основному збірними командами. Збірні – це та точка дотику, де перетинаються інтереси Федерації і Ліги.
Справа в тому, що, починаючи з сезону-2019/20, всі ТВ-права будуть перебувати у ФФУ, і ми вже узгодили з Федерацією, що ці права будуть передані УПЛ. У мене вже були на цей рахунок переговори з Шахтарем і Динамо, і вони дали свою попередню згоду. Але все буде залежати від того, як ми зможемо комерціалізувати ці права.
А головне – як будемо розподіляти отримані гроші між клубами. Дуже важливо, щоб ні великі, ні малі клуби не відчували себе при цьому ущемленими. Щоб усі бачили свою вигоду від цього. Я поки стримано оптимістичний в цьому питанні, але сподіваюся, у нас все вийде.
У нас в планах – залучити до трансляцій чемпіонату України і міжнародні компанії, щоб створити конкуренцію за ТВ-права, і потім на тендері підняти вартість продукту. Зараз неможливо передбачити, який саме канал стане офіційним транслятором.
Для початку ми повинні визначитися з тим, де саме ми будемо показувати: на платних або загальнодоступних каналах. Рішення приймемо тільки після узгодження з клубами. У найближчий рік повинні проаналізувати ринок і визначитися, які послуги можемо запропонувати трансляторам», – цитує Грімма Сегодня.