Символічна збірна 31 туру УПЛ: версія Футбол 24

Динамо Київ 14 Травня, 14:07 847
Символічна збірна 31 туру УПЛ: версія Футбол 24
Футбол 24 визначив гравців, які проявили себе найкраще у 31 турі чемпіонату України-2017/18.

Воротар

Денис Бойко (Динамо). Зоря завдала 7 ударів у площину воріт, пробиваючи з різних дистанцій та ситуацій. Особливо небезпечними були удари Сіласа, які вилітали з-під захисників та йшли чітко в дальній кут – однак Денис Бойко на лінії діяв шикарно. Саме його гра стала однією з головних запорук успіху Динамо, а сейв після удару Фопала під поперечину у вільний кут взагалі можна назвати головною окрасою туру.

Лівий захисник

Віталій Миколенко (Динамо). Віталій показав дуже пристойний рівень як для 18-річного футболіста у матчі проти претендента на бронзу. Молодий латераль Динамо здивував своєю активністю, працездатністю та хорошим баченням поля. З його флангу Зоря мало що створила, здебільшого звалюючись вліво, а в атаці Віталій був навіть активнішим за Вербіча. Намагався робити все дуже швидко, в темп, а на 79-й хвилині міг забити, увірвавшись у вільну зону та пробивши з району 11-метрової позначки вище воріт.

Центральні захисники

Тамаш Кадар (Динамо). Угорський захисник провів лише другий матч після затяжного відновлення після травми – однак вже почав нагадувати про свою вражаючу форму до неї. Тамаш, на відміну від Микити Бурди, грав дуже спокійно, не метушився та старанно підчищав за партнерами. Після жахливої обрізки Шапаренка у центрі поля саме Кадар наздогнав Артема, не дивлячись на гігантську фору останнього, і змусив того пробивати з неробочої лівої. І саме Кадар розпочинав своїми пасами найгостріші атаки Динамо – зокрема і гольову.

Ярослав Ракицький (Шахтар). Ярослав провів традиційно якісний матч проти Вереса, нічого не дозволивши створити зі своєї зони. Активно приймав участь як у конструюванні атак, так і в їх підтримці, заробляючи кутові та створюючи чисельну більшість. Став однією з головних запорук тотальної переваги своєї команди над Вересом.

Правий захисник

Богдан Бутко (Шахтар). Проти Вереса Богдан Бутко, як і Ярослав Ракицький, провів дуже пристойний матч. Він гарно бачив зони, гармонійно взаємодіяв із півзахистом та не дав Вересу створити на своєму фланзі хоча б один дійсно гострий момент. Працював на височенній швидкості й був помітний під час більшості атак Шахтаря. Найгостріший момент «гірників» стався саме після його прострілу – Ісмаїлі на 72 хвилині влучив у штангу.

Центральні півзахисники

Фред (Шахтар). Головний елемент атак Шахтаря у сезоні залишився таким і у матчі проти Вереса. Через Фреда йшли всі атаки чемпіонів, Фред власноруч їх направляв та задавав темп. Бразилець двічі виводив нападників віч-на-віч, кілька разів небезпечно пробивав і загалом виглядав зірково.

Сілас (Зоря). Найкращий футболіст Зорі у матчі проти Динамо. В обороні намагався грати максимально жорстко, а іноді – навіть жорстоко. Можливо, саме цим він і збив налаштування Шапаренку та Шепелєву, які на фоні Сіласа загубилися. Завдав кілька дуже потужних і точних ударів по воротам Бойка та організував кілька швидких випадів. Був помітним у всіх епізодах з першої до останньої хвилини матчу і став саме тим гравцем, який придав Зорі руху та солідності у центрі.

Атакувальні півзахисники

Тайсон (Шахтар). Капітан Шахтаря провів черговий потужний матч, за ступінню важливості для атак майже не поступаючись Фреду. Завдав кілька щільних ударів та став основним організатором знаменитих «бразильських мережив» навколо штрафного Вереса. Саме його пас на Ісмаїлі на четвертій хвилині став, по суті, переможним, адже лівий захисник «гірників» заробив пенальті.

Андрій Тотовицький (Маріуполь). У матчі проти Ворскли грав класичну десятку, розганяючи атаки в останній третині поля та придаючи діям Маріуполя необхідну динаміку. Вчасно помічав забігання партнерів, що і вилилося у гол Тищенка на 52-й хвилині. Особливо органічно діяв з Борячуком, який кілька разів міг допомогти Андрію записати на свій рахунок асист. На 88-й хвилині Тотовицький відзначився і сам, однак гол не було зафіксовано через вихід м’яча з поля за секунду до того.

Ігор Тищенко (Маріуполь). Найкращий футболіст матчу проти Ворскли. Бігав за кожним м’ячем, ніби молодий новачок – і розвивав при цьому дуже високу швидкість. Своєю цілеспрямованістю чимось нагадував Романа Зозулю в кращі роки. Тищенко гарно відчував момент та прекрасно взаємодіяв з Борячуком і Тотовицьким, за що й був нагороджений рятівним для Маріуполя голом.

Форвард

Артем Бєсєдін (Динамо). Дуже впевнений матч центрфорварда Динамо. Гарно діяв на швидкості, працював у штрафному, помічав партнерів та вчасно відкривався. Тяжів до лівого флангу, звідки й створив найгостріші моменти Динамо в матчі, повністю перегравши Сватка. На 68-й хвилині Вербіч з його пасу в район 11-метрової позначки забив, а на 79-й Миколенко в точно такій же ситуації пробив вище.