Як Кубок Ліги чемпіонів подорожував Україною: від церковного інвентаря до іграшки для дівчинки в крутому авто

Футбол України 14 Травня, 16:58 632
Як Кубок Ліги чемпіонів подорожував Україною: від церковного інвентаря до іграшки для дівчинки в крутому авто
Кубок Ліги чемпіонів відвідав чимало країн, однак, напевно, лише в Україні його подорож викликала такий великий резонанс. «Футбол 24» зібрав найцікавіші місця, де побував трофей.

Кубок чемпіонів в церкві

26 травня на НСК Олімпійський в Києві буде зіграний фінал Ліги чемпіонів 2018. Неймовірний ажіотаж навколо нього відбувається не тільки на футбольному полі.

Спочатку головний єврокубковий трофей підірвав інформаційний простір, «засвітившись» у одній з церков Дніпра в присутності настоятеля храму, Андрія Павелка, а також тестя сина президента ФФУ Олександра Петровського. Останнього різні ЗМІ називають дніпровським кримінальним авторитетом, відомим під прізвиськом «Алік Нарік».

Кубок чемпіонів як дитяча іграшка

А зараз кубок Ліги чемпіонів наробив галасу, опинившись в руках маленької дівчинки у крутому автомобілі. В багатьох ЗМІ її називають донькою Андрія Павелка. Насправді ж вона донька гравця Миколаєва Костянтина Чауса та Катерини Чаус.

Остання, щоправда, нещодавно була помічена на спільних фото з президентом ФФУ. Про нинішній статус стосунків Катерини Чаус та Андрія Павелка наразі невідомо.

На світлинах дівчинка так грається з трофеєм, ніби це її улюблена лялька барбі. Аж не віриться, що саме цей кубок вже скоро можуть підняти над головою Кріштіану Роналду або Мохамед Салах.

Похресниця Шевченка з трофеєм

Справжня донька Андрія Павелка Анастасія, похресниця Андрія Шевченка, також не упустила нагоди потримати у руках трофей, за який 26 травня у Києві битимуться Реал та Ліверпуль. Щоправда, робила вона це більш лагідно та поважно.