Топ-5 футболістів «Динамо», які найбільше подорожчали

Динамо Київ 14 Травня, 22:51 1273
Топ-5 футболістів «Динамо», які найбільше подорожчали
Transfermarkt.com​ оновив вартість деяких футболістів «Динамо» і ми підготували рейтинг гравців київської команди, які найбільше додали у трансферній вартості за нинішній сезон.

Загальна трансферна вартість «Динамо» за оновленими даними становить 63,65 млн євро (порівняно з минулою оцінкою сума збільшилась на 2,95 млн євро).

Найбільше зросла трансферна вартість Віктора Циганкова - на 4 млн євро. Лідер «Динамо» оцінюється у 8 млн євро і це наразі найбільший показник у команді.

1927.kiev.ua пропонує до вашої уваги рейтинг футболістів, трансферна вартість яких прогресувала найбільше.

5. Артем Бєсєдін


22-річний форвард «Динамо» та збірної України у другій половині сезону став головною зброєю Олександра Хацкевича на вістрі атаки. Саме молодому українцю, а не досвідченим легіонерам Мбокані та Мораєсу, наставник киян довіряв найбільше ігрового часу.

Завдяки своїм старанням Артем Бєсєдін досяг найвищої трансферної вартості у своїй кар'єрі у 1,8 млн євро, що на 600 тисяч євро більше, ніж взимку.

4. Денис Бойко30-річний голкіпер як повітря потребував ігрової практики - і отримав її у «Динамо», перейшовши взимку до кінця сезону на правах оренди з «Бешикташа». Важко сказати, що Бойко діяв у воротах бездоганно, але те, що кар'єра Дениса реанімувалася - це факт. Як наслідок, збільшення трансферної вартості на 650 тисяч євро. Тепер голкіпер оцінюється в 1 млн євро, однак українцю ще дуже далеко до його найвищої позначки у 5,5 млн.

3. Віталій Буяльський


25-річний півзахисник у нинішньому сезоні став помітною фігурою у команді. Олександр Хацкевич повністю довіряє Віталію, а той своєю грою робить все, щоб цю довіру виправдати. Трансферна вартість Буяльського за рік зросла на 1 млн євро і становить 3 млн євро.

2. Беньямін Вербич


Словенський легіонер перейшов у «Динамо» лише взимку цього року і відразу подорожчав наполовину - 2 млн євро. Трансферна вартість Беньяміна зараз становить 4 млн євро.

Не можна не відзначити, що з появою 24-річного вінгера атака киян почала виглядати цікавіше.

1. Віктор Циганков

20-річний капітан «Динамо» після переходу Ярмоленка у «Боруссію» взяв ініціативу у свої руки та здивував усіх своїм прогресом та лідерськими якостями. Вже зараз Віктор є назамінним та ключовим гравцем команди.

Ціілком очевидно, що це позначилося на його трансферній вартості і тепер Циганков оцінюється у 8 млн євро, а це аж на 4 млн більше, ніж було взимку.


Ще п'ять футболістів «Динамо» подорожчали на пів мільйона євро - Микола Морозюк (2,5 млн євро), Томаш Кендзьора (2 млн євро), Денис Гармаш (4,5 млн євро), Жуніор Мораєс (2,5 млн євро), Микола Шапаренко (1 млн євро).

Володимир Шепелєв додав у трансферній вартості на 300 тис євро (загальна вартість 1,5 млн євро).

Зимовий новачок Артем Шабанов подорожчав на 200 тис євро (загальна вартість 1,2 млн євро).

Вперше transfermarkt оцінив Віталія Миколенка і його вартість становить 200 тисяч євро.