Європейські ЗМІ: в 2026 році чемпіонат світу пройде за новою урізаною схемою!

Світовий футбол 15 Травня, 15:01 516
Європейські ЗМІ: в 2026 році чемпіонат світу пройде за новою урізаною схемою!
Авторитетні європейські ЗМІ стверджують, що ФІФА стоїть на порозі революційних змін в проведенні мундіалю.

У розпорядженні провідних європейських ЗМІ, таких, як іспанська Marca, італійська La Gazzetta dello Sport, а також британських BBC і The Times виявилася інформація про підготовку революції в формулі проведення фінальної стадії чемпіонату світу з футболу.

Згідно з даними наших колег, ФІФА в тісній співпраці з провідними європейськими клубами, налаштована проводити ЧС кожні чотири роки, але зменшити кількість учасників з 32-х до 24-х, які представляють п'ять континентів.

Головна умова - щоб змагання не заважало справам клубів. Турнір планують укласти в 17 днів, а свій старт він буде брати на другому тижні червня.

Яка схема?

Пулька буде складатися з восьми груп по три учасники з яких тільки переможці проб'ються в чвертьфінали. Далі, все за схемою. Виходить, що кожна збірна проведе від двох до п'яти поєдинків, що помітно знизить навантаження на футболістів.

Які квоти?

Квоти континентів вже теж відомі. Європу представлятиме дванадцять учасників, Південну Америку - чотири, Азію, Африку і КОНКАКАФ - по два, а ще одну путівку в плей-офф розіграють між собою п'ята збірна відбіркового раунду в Південній Америці та переможець відбору в Океанії. Господар ЧС отримає місце в фінальній пульці автоматично.

Коли і скільки?

Очікується, що мундіаль в новому форматі відбудеться вже в 2026 році, а загальні доходи від його проведення плануються в районі 3 млрд євро!