Потенційні дебютанти команди Андрія Шевченка: два плюс один

Динамо Київ 16 Травня, 13:59 700
Потенційні дебютанти команди Андрія Шевченка: два плюс один
Учора головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив список футболістів, викликаних на травневий тренувальний збір.

Звертає на себе увагу присутність у реєстрі 19-річного півзахисника київського «Динамо» Миколи Шапаренка, якого вперше запрошено до лав головної команди країни. Окрім нього, в обоймі Шевченка є ще два футболісти, які вже викликалися до збірної України, але через різні причини ще не встигли зіграти в її складі, — Роман Яремчук та Микита Бурда.

До цього Андрій Миколайович уже дав можливість дебютувати в національній команді 13-м гравцям. Це Едуард Соболь, Євген Шахов, Віктор Циганков, Артем Бєсєдін, Микола Матвієнко, Володимир Шепелєв, Марлос, Віталій Буяльський, Юрій Коломоєць, Олександр Андрієвський, Артем Шабанов, Сергій Мякушко та Андрій Лунін.

Нагадаємо, що шість новачків провели свої перші матчі у складі збірної в офіційних турнірах. Більшою кількістю подібних дебютантів можуть похвалитися лише Анатолій Коньков (дев'ять) та Йожеф Сабо (вісім). В Олега Базилевича, Олексія Михайличенка та Михайла Фоменка по п’ять таких гравців, у Валерія Лобановського — чотири, в Олега Блохіна — три й у Леоніда Буряка — два.