«Динамо» приєдналося до акції «Тренування із зіркою»

Динамо Київ 16 Травня, 19:11 503
«Динамо» приєдналося до акції «Тренування із зіркою»
Першій команді київського «Динамо» у цьому сезоні залишилося провести всього один матч. Підготовку до нього підопічні Олександра Хацкевича розпочали у вівторок. У понеділок, після вояжу до Запоріжжя, гравці отримали вихідний.

А в середу, після планового заняття, на тренувального базу «біло-синіх» у Конча-Заспі завітали гості – збірна команда Skoda, сформована із вболівальників.

Завдяки акції, ініційованій Українською Прем’єр-лігою та підтриманій нашим клубом, прості вболівальники отримали змогу взяти участь у тренуванні разом із гравцями та тренерським штабом першої команди київського «Динамо»!

У занятті, яке проводив разом зі своїми асистентами сам Олександр Хацкевич, взяли участь зіркові гравці першої команди «біло-синіх» – Віктор Циганков, Микола Шапаренко, Беньямін Вербич, Артем Бєсєдін та голкіпер Володимир Маханьков.

Завжди зразкові під час роботи на тренуваннях гравці київського «Динамо» своїм прикладом демонстрували гостям різного віку, як зовсім маленьким, так і дорослим, серед яких була навіть дівчина, як слід належно виконувати вправи, запропоновані тренерським штабом.

Олександр Хацкевич та його помічники у свою чергу дуже ретельно пояснювали всю специфіку гостям та пильно стежили за виконанням вправ, постійно роблячи підказки.

Тренування проходило у дуже позитивній та дружелюбній атмосфері, команда сприйняла вболівальників так, ніби вони кожного дня працювали пліч-о-пліч на головному тренувальному полі динамівської бази у Чапаївці.

Тренерський штаб, звісно, зробив тренування менш насиченим та інтенсивним, ніж зазвичай, проте вболівальники виконували такі ж вправи, як і професіонали під час підготовки до матчів. Точніше кажучи, одні із найцікавіших, які мали у собі змагальний характер. Особливо емоційним, як і завжди, вийшла вправа «хрестики-нулики», у якій гравці діляться на команди та мають проявити не лише свою спритність, а і розумові здібності, швидкість мислення та прийняття рішень. У цій вправі переможців визначали вирішальні раунди – настільки напруженою була боротьба.

Так само напруженою зі змагальної точки зору вона була і у традиційній двосторінці, якою зазвичай завершуються тренування, не стало виключенням і сьогоднішнє. Усі, хто брав участь у сесії, були поділені на дві команди, які вдягнули тренувальні манішки різних кольорів – червоного та зеленого. До «зеленої» команди потрапили Маханьков, Циганков та Бєсєдін, а до «червоної» - хороші друзі на полі та поза ним Шапаренко та Вербич.

Незважаючи на те, що склад «зелених» був підсилений ще й тренером з фізичної підготовки Віталієм Кулибою, перемогу з мінімальним рахунком – 4:3 – святкували «червоні», причому не в останню чергу завдяки вдалим діям наймолодших гостей.

Гравці отримали величезний заряд позитивних емоцій, що вже говорити про вболівальників, особливо дітлахів, яким це тренування, напевно, запам’ятається на все життя. А завершився візит гостей на базу фотографіями та автографами на згадку.

Задоволеним заняттям залишився і головний тренер «біло-синіх» Олександр Хацкевич:

- Емоції ви, напевно, бачили самі. І в наших футболістів очі «горіли», а у дітей – тим більше. Звісно, адже зазвичай вони бачать їх по телевізору, а тут - поспілкувалися наживо, та ще й взяли участь у тренуванні з ними. Гадаю, цей день запам’ятається їм надовго.

- Полегшених вправ ви не вигадували, всі вони були справжніми?

- Так, були ті ж естафети, де потрібні спритність, хитрість та точність. Друга естафета була більше орієнтована на уважність, там потрібно було думати. А гра в футбол – це, напевно, те, за чим хлопці сюди і приїхали – пограти зі своїми кумирами. Все пройшло чудово.

- Ваші підопічні не піддавалися?

- Ви ж бачите, рахунок – 4:3, одна з команд перемогла, жодних фіксованих результатів, отже все було по-чесному, по-справжньому.