УЄФА, ліги, клуби та гравці стурбовані пропозиціями ФІФА щодо нових турнірів

Світовий футбол 17 Травня, 15:20 347
УЄФА, ліги, клуби та гравці стурбовані пропозиціями ФІФА щодо нових турнірів
Напередодні фіналу Ліги Європи «Марсель» – «Атлетіко» у Ліоні відбулася зустріч представників Стратегічної ради з професійного футболу.

На засіданні були обговорені нові норми клубного ліцензування та фінансового фейр-плей, конкурентний баланс, соціальний діалог і трансферна система ФІФА, інформує офіційний сайт УЄФА.

Члени Ради висловили серйозну стурбованість процесом, який стосується нових пропозицій ФІФА з клубного чемпіонату світу і реалізації проекту Глобальної ліги націй (Global Nations League).

Заклопотаність викликана перш за все термінами і браком інформації. На думку представників Організації, процедура повинна бути чітко визначена, при цьому необхідно поважати інтереси існуючих структур і органів.

На думку Ради, такі пропозиції повинні враховувати загальний міжнародний календар і не можуть прийматися в ізоляції.

До слова, Стратегічна рада складається з представників чотирьох головних сил європейського футболу: клубів (Асоціація європейських клубів), ліг (Європейські професійні футбольні ліги), футболістів (європейське відділення профспілки FIFPro) і УЄФА як керівного органу європейського футболу.