Гвардіола розповів про трансферні плани «МанСіті» на літо

Світовий футбол 17 Травня, 16:58 588
Гвардіола розповів про трансферні плани «МанСіті» на літо
Тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола заявив, що у його клубу немає великих планів на літнє трансферне вікно.

За останні 12 місяців «городяни» інвестували близько 260 мільйонів фунтів у зміцнення складу. Свій черговий трансферний рекорд клуб з «Етіхад» встановив лише в січні, виклавши 57 млн. фунтів за захисника Емеріка Лапорта.

Однак продовжувати смітити грошима чемпіони Прем'єр-Ліги не будуть. Гвардіола розраховує на одне-два точкових придбання до наступного сезону:

«Від нас йде Яя, тому ми повинні замінити його, і, можливо, буде ще один новачок. Ми зробимо одне-два придбання, не більше. Може бути, люди не повірять мені, але у нас немає грошей, щоб витрачати по 300 мільйонів фунтів кожен сезон».

«Ми вже інвестували купу грошей і надалі будемо інвестувати менше, тому що ми впоралися за одне трансферне вікно замість двох або трьох. Ми поквапилися через вік складу».

«В основі нашого успіху в цьому сезоні лежить майстерність гравців. Люди кажуть, що ми виграли через великі інвестицій, і вони мають рацію».

«Яку другу позицію ми плануємо зміцнити, крім півзахисту? Можливо, атаку, але я поки не знаю. Ми повинні додатково подумати і поговорити з керівництвом і персоналом. Ми будемо брати участь в чотирьох змаганнях, тому нам потрібні нові обличчя в додаток до хлопців, які провели цей сезон», - повідомив Гвардіола в ефірі Sky Sports.