Як «Динамо» готується до матчу із «Шахтарем»

Динамо Київ 17 Травня, 17:16 487
Як «Динамо» готується до матчу із «Шахтарем»
Ділимося світлинами з підготовки київського «Динамо» до заключного матчу в сезоні проти принципового суперника донецького «Шахтаря».

Підготовку безпосередньо до цієї гри команда Олександра Хацкевича розпочала у вівторок. У понеділок, на наступний день після переможної гри у Запоріжжі з «Зорею», гравці отримали вихідний день.

Команда готується у звичному режимі, проводячи по одному тренуванню в день. У четвер після інтенсивної розминки гравці перейшли до ігрових вправ на маленькі ворота, у той час як голкіпери займалися за окремою програмою. Як у розминці, так і в ігрових вправах взяли участь і тренери.

Разом із тими гравцями, які складали основну обойму в останніх матчах, тренувалися Владислав Дубінчак та Богдан Михайличенко. Нагадаємо, Богдан був в оренді у «Зорі», але не грав вже довгий час після операції на меніску.

Є у динамівців і втрати. Через проблеми з підколінним м’язом за індивідуальною програмою працює Володимир Шепелєв, автор переможного голу в попередній грі чемпіонату з «Шахтарем». Також поза грою Дерліс Гонсалес, який має пошкодження гомілкостопного суглобу.

У п’ятницю, напередодні гри, команду очікує «заїзд» на базу. Нагадаємо, чергова серія «українського класичного» відбудеться у суботу, 19 травня, на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Початок гри – о 19:30.