11/03/2014 18:37 2360

Лідер ультрас «Динамо»: Мабуть, Суркісу було що втрачати

Від президента «Динамо» довгий час не було ні слуху, ні духу.

Credit 365 [CPS] UA

Ігор Суркіс після втечі з України Віктора Януковича сам поїхав з країни, а зв'язатися з ним або навіть з'ясувати його місцезнаходження вдавалося одиницям.

Президент «Динамо» не давав коментарів з приводу суспільно-політичного життя в країні, ніяк не виявляв свою позицію.

А ось ультрас «Динамо», як відомо, були щільно інтегровані в народну революцію. При цьому один з лідерів фанів «біло-синіх» Андрій Кореневський не в образі на президента клубу.

«Питання неоднозначне. Мабуть, йому було що втрачати. ​​Можливо, він не хотів ставити все це на терези. Це його право. Я не знаю багатьох обставин його життя.

Ми, фани, теж були в непростій ситуації. Якби ми відкрито заявляли про себе відразу, то, напевно, були б однією з найбільш незахищених груп. Тому що вся інформація про нас є у міліції, СБУ. Бази даних, які зливалися в інтернет - з номерами телефонів, з усім, це все зробила міліція. Тому було непросто. Але люди з перших днів за особистою ініціативою були задіяні на різних фронтах. А організовано ми заявили про підтримку, коли мовчати вже просто не можна було, коли до Києва почали цих виродків звозити», - сказав Кореневський.

Нагадаємо, ультрас «Динамо» заявили про створення загонів самооборони на тлі звісток про масштабне завезенні в Київ «тітушок» з різних регіонів країни.

Додамо, що президент «Динамо» Ігор Суркіс, за нашою інформацією, не сприйняв ні Євромайдан, ні витеклий з нього Майдан-2014. Нагадаємо, брати Суркіси з давніх часів є партнерами одіозного Віктора Медведчука.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Credit 365 [CPS] UA
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше