Уткін: «Не забувайте, що Семак — хохол. Я сам хотів би таким бути»

Світовий футбол 17 Травня, 20:21 873
Уткін: «Не забувайте, що Семак — хохол. Я сам хотів би таким бути»
Відомий футбольний коментатор Василь Уткін поділився думкою з приводу можливого призначення Сергія Семака на пост головного тренера «Зеніту».
— Думаю, у Семака будуть великі проблеми в роботі з президентом Фурсенко, але йому буде добре і цікаво працювати з Дюковим. Коли Дюков керував клубом, мова йшла про те, щоб Сергій в перспективі очолив команду, показавши себе в іншому місці. При Фурсенкові таке питання не стояло, у нього свої плани. Звичайно, не справа тренера говорити: поміняйте мені президента. Але у Семака має бути розуміння, що йому довіряють. Не забувайте, що «Зеніт» вже витратив виділені кошти на рік вперед. Можливо, будуть ще гроші, але для цього необхідно рішення клубної адміністрації.

Які у Семака будуть повноваження і з ким він буде працювати? Так, Сергій не вправі вибирати собі начальство, але має право вирішувати, чи прийде він чи ні. Зрештою, в Уфі команду створено його руками. Напевно «Уфа» переглядала свої власні плани на розвиток, зміцнення та все інше. Регіон, моєливо, не супербагатий, але прибутковий і дуже грунтовний. Президент республіки — дуже поважний чоловік, якщо судити з того, що я про нього знаю.

Не забувайте, що Сергій Богданович Семак — хохол в хорошому, домовитому сенсі цього слова. Хотів би я сам таким бути. У нього велика сім'я, майже на цілу футбольну команду, якщо не обмежуватися сексистськими поглядами. Тому, напевно, він подумає про щось. «Зеніт», звичайно, йому не чужий клуб, і Петербург — дуже навіть свій. Але історично Семак також пов'язаний з ЦСКА і «Рубіном». Тому він оцінить все не серцем, а головою. У всякому разі я б йому цього побажав», — цитує Уткіна championat.com.