Окодува: «Коли грають «Шахтар» і «Динамо», я не знаю, за кого вболівати»

Футбол України 18 Травня, 12:35 824
Окодува: «Коли грають «Шахтар» і «Динамо», я не знаю, за кого вболівати»
Екс-нападник «Шахтаря» та «Динамо» Еммануель Окодува розповів, кого підтримуватиме в останньому турі УПЛ.

За словами Окодуви, він провів чудовий період і в «Шахтарі», і в «Динамо», тому під час їхніх протистоянь просто насолоджується грою. Про це він розповів у інтерв'ю порталу Footboom:

«Я хотів грати в «Шахтарі», хотів переїхати в Донецьк. Просто спочатку до мене звернулися кияни, ми довго говорили, і тут підключилися «гірники». Безпосередньо зі мною ніхто не говорив, вони знайшли мого друга, з яким ми разом грали в молодіжній збірній Нігерії, запитали, чи не хочу я спробувати себе в «Шахтарі». Я погодився.

Ми спілкувалися із Луческу, коли я попросив відпустити мене. Хотів піти в оренду. Він заспокоював мене, говорив, що потрібно трохи почекати. Тоді я був гарячим, дуже хотів грати, показувати себе. А в «Шахтарі» у мене були солідні конкуренти - Джуліус Агахова, Воробей, Бєлік. Багато хороших нападників.

В «Динамо» мене хотів бачити президент, та й головного тренера Юрія Сьоміна я знав. Доводилося пограти проти його «Локомотива», коли я був гравцем «Кубані». Ми поговорили з Сьоміним, і я поїхав до збірної Нігерії.

Я ніколи не боявся конкуренції. Просто, як тільки я прийшов в «Динамо», відразу ж отримав дуже серйозну травму. Переніс операцію, довго відновлювався, втратив так багато часу. В «Динамо» всі з повагою ставилися до мене і один до одного. Не можу вибрати якийсь один клуб, мені було комфортно як в «Динамо», так і в «Шахтарі». Сьогодні якщо грають кияни і донеччани, я не знаю, за кого вболівати. Просто сідаю і насолоджуюся футболом», - заявив Окодува.