Павло Клімкін: «Я є фаном «Динамо»

Динамо Київ 18 Травня, 14:09 620
Павло Клімкін: «Я є фаном «Динамо»
Міністр закордонних справ України розповів про свою прихильність до київського клубу.

«Я є фаном Динамо. Не дуже мені подобається, як останнім часом грають кияни. Можливо, якийсь драйв і натхнення прийдуть незабаром.

Що мене дуже турбує (замість «турбує» можу використати більш сильне слово, але, напевно, не буду) – мало фанів. Кілька місяців тому бачив статистику, що в середньому на одному матчі збирається менше 4 тисяч глядачів. Футбол – це вболівальники. Футболісти грають не тільки для телебачення. Футбол – живий.

Пам'ятаю, як ходив із батьком на Динамо. Усе було зовсім по-іншому. Зараз же існує багато чинників того, що українці стали ходити на футбол значно менше. Але ж для нас футбол – це не просто спорт. Коли чоловіки збираються за пивом чи келихом вина – вони говорять про футбол, а не щось інше. Усі впевнені, що вони у футболі – мегаексперти. І це супер! Проте дивлюся, скільки фанів ходить на чемпіонат, і мені стає сумно.

У мене обмаль вільного часу. І коли, занурений у роботу, позираю одним оком у лівий куток, де на екрані йде футбол, то шкодую, що я – не там. Дуже люблю атмосферу стадіону і вважаю, що телевізор – це не те», - розповів Клімкін в інтерв'ю «Футбол 24».