Ігор Яворський: «Циганкову ще рано претендувати на роль ватажка»

Динамо Київ 18 Травня, 16:41 1089
Ігор Яворський: «Циганкову ще рано претендувати на роль ватажка»
Авторитетний тренер поділився прогнозом на заключний поєдинок «Динамо» і «Шахтаря».
«Незважаючи на всі розклади, впевнений, що вболівальники, які виявлять бажання прийти в суботу на стадіон, не помиляться. Давнім суперникам, відносини між якими останнім часом загострилися, є що доводити. Гірники захочуть нарешті відсвяткувати вікторію в очних матчах з «Динамо» в чемпіонаті, а кияни постараються грюкнути дверима.

У цьому протистоянні я віддаю перевагу оранжево-чорним, у яких більш збалансований склад. Динамо ж на фініші сезону явно не вистачило сил і майстерності, не тільки через коротку лави запасних, але і через відсутність лідера, на відміну від того ж «Шахтаря». Доводиться констатувати, що новоспеченому капітану біло-синіх Віктору Циганкову ще рано претендувати на роль ватажка.

Будь моя воля, я б залишив Олександра Хацкевича біля керма «Динамо» незважаючи на те, що сезон склався невдало. У команді зараз хворобливий етап зміни поколінь, наставник не побоявся довірити місце в старті групі молодих виконавців, але їм потрібен час.

А щоб кияни в наступному сезоні зуміли дати бій «Шахтарю», їм необхідно запросити гравців високого класу буквально в кожну лінію», - цитує Яворського zbirna.com.