«Динамо» Київ – «Шахтар». Прогноз Вадима Скічка

Динамо Київ 19 Травня, 10:23 793
«Динамо» Київ – «Шахтар». Прогноз Вадима Скічка
Попри гучну вивіску постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко не бачить підстав для брудної гри та безлічі попереджень.
Якби доля чемпіонства вирішувалася у останньому турі, то матч на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського був би вогняним. Проте питання щодо переможця турніру вже не стоїть, тому це українське класичне перетворюється на формальність. Чому ж тоді у ньому має бути багато жовтих карток?

«Динамо» і «Шахтар» цього сезону вже зустрічалися п’ять разів: у Суперкубку було 4 попередження, у чемпіонаті – 6, 5 та 9 жовтих карток. У Кубку України 6 жовтих. Врахуйте, що у всіх цих поєдинках і більшій чи меншій мірі з’ясовували долю різних трофеїв. Нині ж цього немає. Це буде просто остання гра перед відпусткою – Фред і Тайсон вже у Бразилії. З чого б тут бути іскрам?

Навіть попри персону арбітра, Віталія Романова, який не мислить матчів без своєї активної участі (6,38 ЖК за гру в УПЛ сезону 17/18) та завищений тотал на попередження у букмекерів (більше 7,5? Серйозно?) я не бачу передумов до аномальної кількості жовтих карток. Головне, аби не повторилося чогось на кшталт Львова-2016, коли на «Арені-Львів» донеччани та кияни влаштували бійку.


Ставка: Тотал менше 7,5 жовтих карток