Андрій Шевченко зіграв за «Легенд Челсі» проти «Легенд Інтера»

Футбол України 19 Травня, 10:51 1225
Андрій Шевченко зіграв за «Легенд Челсі» проти «Легенд Інтера» | 19-27
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів на полі 40 хвилин у складі «Легенд Челсі» в поєдинку проти «Легенд Інтера».

Матч був присвячений пам'яті легендою «Челсі» Рею Вілкінсу, який помер 4 квітня цього року.

На «Стемфорд Брідж» команди зіграли два тайми по 40 хвилин. Андрій Шевченко вийшов після перерви. Мав кілька моментів, щоб забити, проте реалізувати їх не зміг.

Крім Шевченка на полі грали Міхаель Баллак, Франческо Тольдо, Джанфранко Дзола, Хав'єр Дзанетті, Себастьян Фрей, Юрген Клінсманн, Марко Матерацці, Майкл Ессьєн, Деян Станкович, Ейдмур Гудйонсен, Роберто Ді Маттео, Дан Петреску, Марсель Десаї, Франк Лебеф і інші зірки футболу.

Матч завершився з рахунком 4:1 на користь «Легенд Інтера». У складі останніх забивали Матерацці, Суазо і двічі Карагуніс. У «Легенд Челсі» відзначився Ді Маттео.