Ігор Суркіс: «Якщо слідувати логіці Луческу і Палкіна, то цар - несправжній!»

Футбол України 19 Травня, 22:33 745
Ігор Суркіс: «Якщо слідувати логіці Луческу і Палкіна, то цар - несправжній!»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував перемогу над донецьким «Шахтарем» (2:1), а також розповів про подальші перспективи команди.

- Я, як президент клубу, вперше працював у такому форматі, коли достатня кількість молоді вклинилося до складу. Ми бачимо, що з кожною грою вони стають, якщо можна так сказати, чоловіками. І сьогодні вони це продемонстрували, бившись на полі з першої і до останньої хвилини. Хоча матч з турнірної точки зору нічого і не вирішував.

Знаєте, якщо слідувати логіці Луческу і Палкіна, то цар - несправжній! У цьому сезоні в чемпіонаті ми їх обіграли тричі, а ще раз зіграли внічию. Я сказав хлопцям, що якщо вони будуть виходити такими зарядженими на боротьбу і віддаватися з першої і до останньої хвилини, то в наступному сезоні чемпіонство від них нікуди не піде. Але багато що залежить від них.

У нас - бойова і хороша команда. Зростає молодь, підпирають футболістів основи хлопці з U-21 і U-19. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє. Звичайно, ми будемо дивитися на трансферний ринок, спробуємо підсилити команду на тих позиціях, які просить головний тренер. Ну і будемо рухатися далі.

- Вас не турбує той факт, що матч завершився такою бійкою?

- Команді-чемпіону потрібно вміти поводитися на футбольному полі, показуючи не тільки те, що вони є чемпіонами з турнірної точки зору, але і своєю поведінкою. Їх футболіст взяв і вдарив двома ногами нашого гравця, а арбітр в цей момент повинен був винести хоча б попередження. Не кажучи вже про те, що це була пряма червона картка ...

Природно, що вболівальники все це бачили і були обурені. Не можна так провокувати! А арбітри повинні тримати гру в своїх руках. Сьогодні був виставковий матч, який потрібно було добре провести, утримавши свої емоції в руках. Так, ми хотіли виграти, як хотів перемогти і «Шахтар». Але те, що сталося на останніх хвилинах - це вже не футбол, - сказав Суркіс в ефірі «Профутбол».