Шовковський: «Боротьба за золоті медалі вирішувалася не на футбольному полі»

Динамо Київ 20 Травня, 11:39 1113
Шовковський: «Боротьба за золоті медалі вирішувалася не на футбольному полі»
Легендарний екс-голкіпер «Динамо» Олександр Шовковський прокоментував прощання киян з Олегом Гусєвим та підсумував виступи команди у сезоні 2017/18.
«Найбільш неприємний осад від чемпіонату – це те, що боротьба за золоті медалі вирішувалася не на футбольному полі. Відрив в два очки від першого місця і технічна поразка. Якби не вона, все могло бути по-іншому. Хочеться, щоб в майбутньому такого не було.

Хочу подякувати Олегу Гусєву за всі ті моменти, які ми пережили разом. Здобували перемоги, долали труднощі. Це гравець з тієї когорти, з яким ми грали ще на чемпіонаті світу. Зараз він завершує кар'єру в «Динамо». А далі він сам вирішить, чим займатиметься. Хочу побажати йому здоров'я. Я знаю, як буває важко після закінчення кар'єри.
У Гусєва життя тільки починається. Яким тренером може стати Олег? Складно сказати. Це дуже ерудована людина. Він навчався на протязі всього періоду, коли я його знав. У нього дуже тонке почуття гумору. З ним буде і складно, і цікаво», – цитує Шовковського football24.ua з посиланням на FootballHub.