Динамівці в оренді: Коваль не дограв свій другий матч у складі «Депортіво»

Динамо Київ 21 Травня, 09:28 1254
Динамівці в оренді: Коваль не дограв свій другий матч у складі «Депортіво» | 19-27
Як орендовані динамівці провели останні матчі сезону?

Минулими вихідними завершився сезон у чемпіонаті України. «Олімпік» орендованого динамівця Зураба Очігави не зумів піднятися з третього місця у нижній шістці, програвши «Олександрії» - 2:0. Сам захисник опинився поза заявкою на цей матч.

«Верес» Павла Лук'янчука зіграв внічию з майбутнім учасником кваліфікації Ліги Європи «Маріуполем» (1:1), а сам орендований динамівець був замінений на 83-й хвилині на Микиту Каменюку.

У матчі за бронзові нагороди УПЛ між «Ворсклою» та «Зорею» Олександр Андрієвський відіграв усі 90 хвилин, а Олександр Тимчик, який мав пошкодження, до заявки не потрапив. Команда Юрія Вернидуба поступилася з рахунком 2:0 та стартуватиме в Лізі Європи з кваліфікаційного етапу.

Сергій Рибалка провів 79 хвилин на полі в гостьовому матчі «Сівасспора» проти «Бешикташа» екс-динамівця Домагоя Віди. Команда Рибалки половину другого тайму відіграла вдесятьох та поступилася з розгромним рахунком - 5:1. За підсумками чемпіонату Туреччини «Сівасспор» посів 7-ме місце.

Віторіну Антунеш зіграв увесь поєдинок за «Хетафе» проти «Малаги» (0:1 на користь команди португальця). На його рахунку - два удари по воротах (один - у площину), два зароблені фоли та 51 виконана передача (точність - 70,6%). «Хетафе» завершив чемпіонат Іспанії на 8-й позиції, на відстані трьох очок до єврокубкового місця.

А Максим Коваль провів свій другий матч у складі «Депортіво» з Ла-Коруньї, який посів 18-й рядок і вилетів до Сегунди. Голкіпер пропустив два м'ячі від «Валенсії» (2:1, за «Депортіво» відзначився відомий українським вболівальникам Лукас Перес) та був замінений на 83-й хвилині. Іспанські ЗМІ назвали гру Коваля невдалою та невиразною.