Комітет арбітрів ФФУ: Кадара повинні були видалити в матчі «Динамо» - «Шахтар», Нема - ні

Динамо Київ 21 Травня, 16:38 740
Комітет арбітрів ФФУ: Кадара повинні були видалити в матчі «Динамо» - «Шахтар», Нема - ні
Комітет арбітрів ФФУ прокоментував рішення арбітра під час матчу 32-го туру УПЛ «Динамо» - «Шахтар».

19.05.2018. «Динамо» — «Шахтар»

22 хв. Гравець № 44 господарів зупиняє футболіста № 88 гостей, застосувавши руки, і він навіть не намагається зіграти в м’яч. За таке порушення, скоєне всередині штрафної площі, на користь гостей було правильно призначено 11У. У будь-якому випадку, критерії оцінки ЗОГМ, передбачені IFAB, для цього випадку не змінились, і тому не вистачає відповідної дисциплінарної санкції. Гравець № 44 гостей повинен був бути вилучений (ЧК) через наявність ЗОГМ.

26 хв. ГР гравця № 25 господарів, в якого влучає потужний удар по воротам у виконанні футболіста № 9 гостей, було оцінено правильно як ненавмисну. Його рука знаходиться у правильному положенні — вздовж тіла, і вона не створює жодної перешкоди удару, а також не збільшує об’єм тіла. Гру з боку арбітра було продовжено правильно призначенням кутового удару.

90+3 хв. Гравець № 12 гостей у безрозсудній манері стелиться у підкаті проти футболіста № 15 господарів, який перебільшує наслідки епізоду — кричить та симулює отримання більших наслідків, ніж було насправді. Динаміка та відео показують, що дії були спрямовані на заволодіння м’ячем. Звідси, гравцю № 12 була правильно винесена лише ЖК.