​El Desmarque: Гра Максима Коваля вселяє невпевненість у захист

Динамо Київ 21 Травня, 19:05 703
​El Desmarque: Гра Максима Коваля вселяє невпевненість у захист
Український воротар Максим Коваль вийшов у стартовому складі на матч 38-го туру чемпіонату Іспанії з «Валенсією».

На останніх хвилинах зустрічі головний тренер Кларенс Зеедорфрешил поміняв Коваля і пояснив своє рішення тим, що хотів дати пограти Пшемиславу Титоню, - відзначає footboom.com.

Видання El Desmarque зазначає, що після гри Зеєдорф не захотів відповідати на запитання про те, чи дійсно Коваль зіграв погано і чи винен він у пропущених голах. Кларенс перевів розмову на обговорення свого майбутнього в команді.

Видання поставило свої оцінки гравцям «Депортіво» і зазначило, що Коваль заслужено сидів на лавці запасних, так як його гра викликає дуже багато питань.

- Максиму Ковалю не можна поставити більше чотирьох балів (найнижча оцінка в команді, разом з двома центральними півзахисниками). Вся команда провела дуже посередній матч. Макс у першій половині зустрічі рідко вступав у гру, у другому таймі йому довелося працювати набагато більше. Коваль не зміг врятувати ні в одному з епізодів, коли міг і повинен був це зробити. Його гра вселяє невпевненість у захист. Коваль часто займає напівпозицію, виходячи з воріт, але не зближуючись з нападниками. З-за цього він «втрачає» ворота, - написали журналісти видання.