Сергій Ребров - про альтернативу Гонсалесу, Мірчу Луческу та диванних критиків

Динамо Київ 21 Травня, 23:28 697
Сергій Ребров - про альтернативу Гонсалесу, Мірчу Луческу та диванних критиків
Колишній тренер «Динамо» Сергій Ребров у шоу «Вацко Light» згадав свій період кар'єри на чолі київського клубу.

Про трансфер Гонсалеса:

Дерліс Гонсалес був четвертим у списку кандидатів. Першим був Перотті, ще гравець «Валенсії», якого ми могли орендувати. Дерліс же був готовий приїхати в Україну, плюс зрослася ціна.

Ми вели переговори з Асенсіо і Лукасу Васкесу, вони були в оренді у «Реала». Я просив цих гравців, була можливість у «Динамо» взяти їх в оренду, це було два роки тому або півтора.

Про Мірчу Луческу:

Слова Луческу або мотивують гравців «Динамо», або виводять з рівноваги. Як тренер я розумів, що ці інформаційні війни допомагають команді. Не можу сказати, що мене це сильно вибивало з рівноваги. Я завжди намагався донести це гравцям. Досвідчені футболісти все розуміли, тому що це повторювалося з року в рік.

Але молодим хлопцям потрібно було пояснювати, що це просто тиск перед матчами, щоб вони вийшли і не змогли показати свою гру. Теж саме в «Атлетіко» з Симеоне. Їх роздягальня і роздягальня опонента на стадіоні мадридців - це абсолютно різні речі. У роздягальні суперника мало місця, маленькі стільчики. Це все тиск.

Чому я не використовував трюки Луческу? Який характер у гравця, такий і у тренера. Я люблю вигравати чесно. Можливо, Луческу подобалися ці методи. Я завжди спілкуюся з Мірчею. Він порядна людина. ті титули, які, він вигравав, говорять самі за себе. Ми з ним не близькі, він не мій друг, але завжди, коли ми зустрічаємося, тиснемо руки.

Про критику в інтернеті:

Коментарі - це зараз чума для футболу, і чума для футболістів. Коли вони заходять на динамівський сайт і читають коментарі, то там знищують тренера, якщо гра провальна. Гравці це читають і знаходять для себе виправдання, що це не вони програли, а тренер. Проблема в тренері.

Коли я грав, інтернету не було. Лобановський забороняв спілкуватися з журналістами. Тобто читати їх статті. Є авторитет тренера, і ти повинен йому підкорятися. Вболівальники сидять в своєму світі, пишуть коментарі і спілкуються з собою. А гравці шукають в цьому підтримку. Вони приходять на тренування і думають, що тренер дійсно щось не так говорить.

Коли я працював тренером в «Динамо», то бачив хто і що читає. Гравці намагаються знайти про себе щось хороше. Люди люблять висловлювати свою думку в інтернеті. Але це думка людей, які ніколи в житті не тренували. Вони пишуть, що я не поставив того чи того. Ці люди не бачать тренувальний процес, але на 100% знають, що певний футболіст не повинен був грати, і в усьому винен тренер.