Несмачний: «Чому завершив кар'єру? Через Газзаєва»

Динамо Київ 22 Травня, 10:01 714
Несмачний: «Чому завершив кар'єру? Через Газзаєва»
Колишній захисник «Динамо» і збірної України Андрій Несмачний розповів, чому завершив свою ігрову кар'єру у віці 32-х років.
- Чому завершив кар'єру? Через Газзаєва. У Газзаєва ми тільки бігали, в футбол взагалі не грали. Коли він викликав до себе, то говорив, що все супер, ти класно тренуєшся, обов'язково отримаєш свій шанс. Але, куди б ми не їхали, в список 18-ти я не потрапляв, вічно опинявся 19-м зайвим і сидів на трибуні.

Щоб ви розуміли, на наступний день - відрізки 200, 400, 800, 1000, 1200 метрів! І Газзаєв з секундоміром. Не вкладаєшься в певний час - кричить як божевільний. Протягом півроку я був легкоатлетом. Бігав, бігав і бігав. Футболу не бачив і забув, що таке робота з м'ячем. І я не сліпий, бачив, як грає той же Маграо...

Я прямо Газзаєву висловив, що це несправедливо. Мені 32-й рік йшов, і я пробув в «Динамо» 15 років не для того, щоб стати легкоатлетом. Навіщо мені легені випльовувати? Олег Гусєв падав і ригав, аж голова йшла обертом... Ніхто не розумів, навіщо так вбивати футболістів. Лобановський фізику чергував з грою з м'ячем, один в один. Але не без м'яча ж бігати по колу! - сказав Несмачний в інтерв'ю журналу «Футбол».