Коноплянка - про свої симпатії до фіналіста Ліги чемпіонів та спілкування із Ярмоленком

Футбол України 22 Травня, 10:30 650
Коноплянка - про свої симпатії до фіналіста Ліги чемпіонів та спілкування із Ярмоленком
Євген Коноплянка розповів на чиєму боці будуть його симпатії в суботньому матчі і чому рідко зустрічається з іншим українцем в Німеччині Андрієм Ярмоленком.
На один відсоток вище будуть мої симпатії до «Ліверпуля», так як вони дуже давно не вигравали трофей. Стиль гри команди Клоппа в атаці приваблює багатьох уболівальників. Але, все ж, думаю, що втретє поспіль переможе «Реал».

Салах молодець. Начебто і в «Ромі», і в «Фіорентині» виділявся, створював класні моменти, але не настільки яскраві і стабільні, як зараз. Він забиває в кожній грі, та ще й гольові паси роздає! Любо-дорого дивитися на його виконання! Дійсно, отримуєш задоволення, коли дивишся матчі «Ліверпуля». Мені подобається стиль гри цієї команди, мені подобається результат роботи Клоппа, хоча і Зідан мені теж подобається! (Сміється). Тому і кажу, що лише на один відсоток віддаю свої симпатії за «Ліверпуль».

Намагаємося спілкуватися із Ярмолою. У Андрія, як і у мене - сім'я, діти, важкувато йому ось так взяти і приїхати до мене, залишивши вдома дружину і дітей. Я його розумію, бо сам дуже рідко йду з дому, наприклад, щоб пограти в теніс. До того ж, йому потрібно 30 хвилин добиратися до Дюссельдорфа, а це все - додатковий час, якого у нього не так багато. Знаю про його нелегкі моменти в кар'єрі, тому намагаюся бути з ним на зв'язку, тому що теж стикався з певними ситуаціями. Не хочу називати їх проблемами - це просто робочі моменти, які потрібно правильно сприймати. Адже це - футбол: сьогодні ти граєш, а завтра можеш не грати. І тому повинен бути готовий до такого повороту долі: не опускати руки, працювати і прагнути досягати результату на тренуваннях. І тоді, будь впевнений - успіх прийде! - розповів Євген в єфірі «Просто Радіо».