Помилка на чверть мільйона: «Динамо» хочуть оштрафувати за гроші, сплачені не туди

Динамо Київ 22 Травня, 18:55 459
Помилка на чверть мільйона: «Динамо» хочуть оштрафувати за гроші, сплачені не туди
Державна фіскальна служба подала апеляційну скаргу на київське «Динамо».

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби через суд домагається, щоб футбольний клуб «Динамо Київ» сплатив штраф в розмірі 249 282,06 грн за несвоєчасно сплачений єдиний соціальний внесок і 9 971,28 грн пені.

Але податківці не оформили належним чином документ про сплату судового збору, тому мають 20 днів на виправлення. Про це йдеться в постанові Київського апеляційного адміністративного суду, інформує Цензор.НЕТ.

Скаргу розглядали 17 травня цього року, а тяганина зі штрафом триває з кінця 2015 - початку 2016-го.

Футбольний клуб «Динамо Київ» спочатку знаходився на обліку в Державній податковій інспекції в Печерському районі Києва і платив гроші на її рахунок. Потім їх передали у ведення Офісу великих платників податків. І єдиний соціальний внесок клуб заплатив, але на старий рахунок.

Помилку виявили, звернулися до податківців з проханням її виправити. Тому згодом гроші були переведені на потрібний рахунок, але з простроченням дати, коли необхідно було сплатити єдиний соціальний внесок. Формально за несвоєчасну сплату законодавство передбачає штраф у розмірі 20% від затриманої суми. Ще нараховується пеня.

Клуб звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва і той виніс рішення про скасування штрафу та пені.

Але Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби наполягає, що на правильному рахунку в передбачений законом період грошей не було, а значить - повинен бути штраф. Тому і подали апеляційну скаргу.