Роналду – про фінал Ліги чемпіонів у Києві: «Я дуже поважаю «Ліверпуль», але «Реал» – кращий»

Світовий футбол 22 Травня, 22:55 650
Роналду – про фінал Ліги чемпіонів у Києві: «Я дуже поважаю «Ліверпуль», але «Реал» – кращий»
Нападник «Реала» Кріштіану Роналду поділився очікуваннями від фінального матчу Ліги чемпіонів у Києві проти «Ліверпуля», який відбудеться 26 травня.
«Це буде історичний момент. Ми дуже схвильовані. Зараз усі ще не мають великого розуміння того, що ми можемо зробити – тричі поспіль виграти Лігу чемпіонів. Можливо, це й краще, адже ми повністю зосереджені на грі.

Я почуваюсь дуже добре і бачу, що мої партнери по команді також перебувають в повному порядку. Якщо ми переможемо – це буде неймовірно. Мені дуже подобається грати у Лізі чемпіонів. Тут завжди дуже хороші матчі і, якщо ти хочеш виграти турнір, то маєш обігрувати найкращі команди світу.

В Лізі чемпіонів завжди відбуваються якісь особливі речі, як матч з Ювентусом, або коли я забивав у кожному матчі групового етапу. Якщо дивитись лише на цей турнір, то ми провели блискучий сезон.

В Реалі не можна розслаблятись, завжди потрібно бути вмотивованим, а тим паче у цьому турнірі. Ліга чемпіонів є особливим змаганням для Реала з часів Хенто та Ді Стефано, і мене вона мотивує набагато більше, ніж інші турніри.

Я хочу показати свій максимум у матчі проти Ліверпуля, добре виступити та, якщо це можливо, забити гол. Однак для мене не важливо, хто буде забивати, найважливіше, щоб команда перемогла і ми увійшли в історію.

Я не думаю, що нам буде легко у фіналі. Ліверпуль дістався сюди, бо заслужив на це. Вони мені нагадують Реал 3-річної давності – з трьома швидкими форвардами попереду. Я дуже їх поважаю, але вважаю, що Реал кращий», – цитує Роналду Marca.