​Олександр Алієв: «Могли на обід принести банани, я їх збирав і Юссуфу ставив»

Динамо Київ 23 Травня, 19:42 708
​Олександр Алієв: «Могли на обід принести банани, я їх збирав і Юссуфу ставив»
Головний тренер «Хмельницького» Олександр Алієв розповів в програмі «Душа в душу», над ким стьобався в «Динамо» і про те, як приїжджав додому за кілька хвилин до 12 ночі, щоб уникнути штрафу.

– Над ким стьобався в «Динамо»?

– Поставили один великий стіл, ми за ним снідали, обідали, вечеряли. У нас були темношкірі хлопці Юссуф, Діакате, Бангура. Я їх, в основному, «травив», - цитує Алієва dynamomania.com.

Могли на обід принести банани, я їх збирав і Юссуфу ставив. Він завжди розумів, що це я робив.

Іноді міг Палич (Юрій Сьомін – прим.) побачити це, викликати мене і сказати про це. Я йому говорив: «Палич, це щоб розрядити обстановку, він не ображається».

Тоді Сьомін говорив: «Ну добре, добре». Головне – не перестаратися.

– У «Динамо» були жорсткі вимоги до дисципліни?

– Так. Після 12 годин ночі ніде не можна було перебувати. Завжди великий акцент робили на мені і Тьомі (Мілевського – прим.). Якщо після 12-ти сидиш десь з випивкою або напідпитку – відразу 50 000 доларів штраф.

Йдеш десь, дивишся на годинник: без десяти 12. Все, сів у машину і швидко поїхав додому. Без п'яти дванадцять приїжджав додому. Знав, що є зовнішнє спостереження біля будинку і пасе, хто у скільки приїхав.

Михайлович (Ігор Суркіс – прим.) мені казав: «Ти давай закінчуй без однієї-двох хвилин 12 приїжджати додому». За нами їздили постійно, за мною і Тьомою. Це було, що приховувати? Кажу, як було насправді, – сказав Алієв.