Футбол України 23 Травня, 21:10 666
Перехідні матчі УПЛ: «Чорноморець» обіграв «Полтаву», «Зірка» грає внічию з «Десною» | 19-27
Відбулися перші перехідні матчі УПЛ, у яких вирішується доля прописки у Прем'єр-лізі.

«Зірка» на 30-й хвилині матчу залишилася у меншості, однак протягом усього матчу діяла більш впевнено та яскраво, ніж «Десна».

«Десна» на 32-й хвилині вийшла вперед після пасу Мостового прямо на голову Волкову, який опинився між центрбеками й пробив точно в кут. «Зірка» на 77-й хвилині завдяки автоголу Фаворова зрівняла рахунок.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию, що влаштовує «Десну», яка 27 травня прийме «Зірку» за рідних трибун.

Чемпіонат України, плей-офф за прописку в УПЛ, 1-й матч

Зірка – Десна – 1:1

Голи: Фаворов, 77 (автогол) – Волков, 32

«Чорноморець» зі старту матчу заволодів ініціативою і відкрив рахунок на 37 хвилині. Гладкий заробив штрафний, який класним ударом в нижній кут реалізував Ковалець.

У другому таймі «Полтава» почапа діяти більш впевнено, однак «Чорноморець» продовжував контролювати матч. Гладкий міг подвоїти перевагу одеситів, але не влучив у ворота після виходу віч-на-віч з голкіпером. Гра закінчилася мінімальною перемогою «моряків».

Матч-відповідь, у якому остаточно вирішиться доля прописки в УПЛ, відбудеться у Полтаві 27 травня.