Стало відомо, коли «Динамо» виходить з відпустки

Динамо Київ 24 Травня, 09:13 1175
Стало відомо, коли «Динамо» виходить з відпустки
Клуб офіційно озвучив план виходу футболістів з відпустки і місце проведення літнього збору.

Матчем 32-го туру проти донецького «Шахтаря» (2:1) завершився для футболістів «Динамо» сезон 2017/2018 рр.

Щоправда, на відпочинок після важкого сезону як у фізичному, так і в емоційному плані, пішли поки що не всі. Велика група гравців роз’їхалася по своїх національних збірних, у складах яких ще зіграють у товариських матчах, а захисники Томаш Кендзьора та Йосип Піварич, якщо потраплять до остаточної заявки, мають шанс зіграти у складі своїх національних команд у фінальній частині чемпіонату світу.

Для тих же, хто не залучений до ігор на рівні збірних, розпочалася відпустка, яка триватиме до 19 червня. Футболісти, які гратимуть у складах своїх збірних у товариських матчах, отримають на кілька днів відпочинку більше, й уже 22-23 червня команда збереться фактично в повному складі.

До 30 червня динамівці тренуватимуться на власній заміській базі в Чапаєвці, де створені всі умови для плідної роботи та якісного відновлення, після чого вирушать на двотижневий збір до Австрії. Після його завершення «біло-сині» повернуться до Києва, де й проведуть завершальний етап підготовки до старту нового сезону, який традиційно відкриється 21 липня поєдинком за Суперкубок