Андрій Павелко: «За «Динамо» я перегризу горло будь-якому ворогу»

Динамо Київ 24 Травня, 13:57 795
Андрій Павелко: «За «Динамо» я перегризу горло будь-якому ворогу»
Президент ФФУ Андрій Павелко розповів про відхід Франкова, Кочетова і Бандурка, а також про своє бачення відносин Федерації футболу з «Динамо».

- Артем Франков, один з вигнаних членів Виконкому ФФУ, у недавньому інтерв'ю заявив, що він приходив до Федерації як «людина Павелка». Як ви можете прокоментувати це?

- Довга історія. Це була моя особиста ініціатива, щоб відомий журналіст був у Виконкомі ФФУ і мав можливість коментувати та голосувати при прийнятті рішень.

- Кочетова, Бандурка і Франкова прибирали з Виконкому публічно. Не було кулуарних розмов про те, щоб піти тихо?

- Прямо на Виконкомі чоловік вісім запропонували їм написати заяву за власним бажанням. Якщо вас не влаштовує спільна позиція ФФУ - виходьте. А потім, якщо будете почувати себе в цьому колективі одним цілим - повернетеся. Їх дуже багато вмовляли прийняти таке рішення і за власним бажанням піти.

- Ніхто не пішов на це?

- Ніхто, всі мовчали. Я так розумію, що вони готувалися до судів, щоб потім знову відновлюватися. Хоча я сподіваюся, що до суду не дійде, що ці люди працевлаштуються в «Динамо» Київ і будуть прославляти великий клуб. І, до речі, взагалі це погана історія, що Федерація футболу нібито воює з «Динамо»...

- Дуже погана історія.

- Але ми не воюємо з «Динамо» Київ. Я «Динамо» люблю, вболіваю за цей клуб, поважаю, дружу з багатьма футболістами, з багатьма тренерами. Це не суперечка з «Динамо» або проти «Динамо»...

- Це суперечка з Суркісами?

- Це суперечка людей, які по-різному дивляться на розвиток футболу. Одна сторона суперечки прикривається щитом «Динамо» - це некрасиво, тому що там є вболівальники, там є гравці. Я сам уболівальник цього клубу. Я не воюю і не сперечаюся з командою. Я сперечаюся з керівництвом, з менеджментом, які вперше за 90 років отримали 3 очки штрафу. Багато питань, але вони до менеджменту. Я за «Динамо» буду гризти горло будь-якому ворогові, який буде переходити дорогу «динамівському» вболівальнику, «динамівським» гравцям і клубу.