Олексій Хахльов: «Верес» тепер на 100% належить народному клубу»

Футбол України 24 Травня, 17:45 1185
Олексій Хахльов: «Верес» тепер на 100% належить народному клубу»
Екс-президент «Вереса» Олексій Хахльов на своїй сторінці в «Facebook» заявив, що клуб повертається у Рівне в якості команди Другої ліги.
— Моє мовчання було викликане відсутністю офіційних юридичних документів про подальше існування народного клубу «Верес» Рівне. Зараз вони є, про що відкрито інформую всіх небайдужих.

Завдяки ініціативній групі, яка почала відродження «Вереса», основному спонсору — «ЛІМО», в особі Богдана Копитка, довіру керівництва ФФУ та неймовірній підтримці справжніх уболівальників «Верес» став яскравою історією успіху українського футболу трьох останніх років!

Цілком природно, що наш головний спонсор хоче бути спонсором львівської команди. Він — патріот свого міста, своєї області, як і кожен з нас. І це не тільки нормально, але й здорово! Але і ми — патріоти Рівного та Рівненщини!

На жаль, на даний момент у нас немає ні стадіону, на якому ми можемо приймати матчі Прем'єр-ліги, ні місцевих спонсорів, які могли б повною мірою профінансувати участь нашої команди у вищому дивізіоні.

«Верес» повертається додому в якості команди Другої ліги. І нам реально доведеться почати майже спочатку спортивні досягнення. Це може бути не найкращою новиною для тих, для кого головне — спортивний результат, але стане радістю і можливістю для наших справжніх уболівальників — тих, хто вболіває за свою команду, команду СВОЄЇ області та міста, народну команду.

Команда «Верес» тепер на 100% належить народному клубу. Ми віримо, що серед наших уболівальників буде достатньо саме таких, які будуть з нами і в смутку, і в радості.

Нам багато чого потрібно зробити: побудувати стадіон, створити економічно стійку базу для життя і розвитку клубу, залучити в наше життя ще більше уболівальників», — написав Хахльов.