​Артем Франков: «Симпатії абсолютної більшості українських уболівальників у суботу будуть віддані «Ліверпулю»

Світовий футбол 24 Травня, 18:09 647
​Артем Франков: «Симпатії абсолютної більшості українських уболівальників у суботу будуть віддані «Ліверпулю»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков вважає, що третя поспіль перемога «Реала» в Лізі чемпіонів не потрібна нікому, крім уболівальників «Королівського клубу».

— Ну що, вболіватимемо за «Ліверпуль»? Спілкування показує, що симпатії абсолютної більшості як мінімум українських уболівальників у суботу будуть віддані англійцям. Нагадаю чотири необхідних і достатніх аргументи для цього:

1. Третя поспіль перемога «Реала» не потрібна нікому, крім вболівальників «Реала» — «їдь, набридла!». На щастя, у світі є й прихильники інших команд. По-моєму, навіть запеклі вболівальники інших англійських клубів, навіть «евертонці», включаться на боці «Червоних»!

2. Традиції поваги саме до англійського футболу закладені в нас давно і міцно, неабияк перевершуючи всі інші імпортні.

3. Юрген Клопп.

4. Мохамед Салах.

Потрібне додумайте, допишіть і здійсніть. На жаль, все це не завадить «Реалу» числитися фаворитом, а от як воно складеться в полі...» — написав Франков у редакційні колонці свіжого номера журналу «Футбол».

Нагадаємо, фінальний матч Ліги чемпіонів між «Реалом» і «Ліверпулем» відбудеться 26 травня на київському НСК «Олімпійський». Початок о 21:45.