«Ліон» розгромив «Вольфсбург» у фіналі жіночої Ліги чемпіонів у Києві

Світовий футбол 24 Травня, 21:59 1061
«Ліон» розгромив «Вольфсбург» у фіналі жіночої Ліги чемпіонів у Києві | 19-27
»​Ліон» у фіналі жіночої Ліги чемпіонів на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського у Києві переміг «Вольфсбург» з рахунком 4:1.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і команди не створили практично жодного гольового моменту. Згадати можна хіба-що удар Бронз на 17-й хвилині, яка з меж штрафного майданчика пробила над поперечкою воріт Вольфсбурга.

У другій половині зустрічі Ліон більше атакував та міг вирвати перемогу в основний час. На 84-й хвилині Каскаріно виконала класну передачу вздовж воротарського майданчика, а Ле Сомме ударом з декількох метрів не зуміла обіграти воротаря Вольфсбурга Шульт.

Одразу в дебюті овертайму Хардер після дальнього удару та за допомогою рикошету доволі несподівано відкрила рахунок, але вже через три хвилини Попп підвела Вольфсбург, отримавши другу жовту картку.

Чисельною більшістю Ліон скористався сповна та відповів німкеням одразу чотирма м'ячами. Перемогу французькій команді принесли влучні удари Анрі, Ле Сомме, Хегерберг та Абілі.

Ліон у підсумку виграє жіночу Лігу чемпіонів у фіналі в Києві та стає першою командою, яка робить це тричі поспіль.