Другий день збору національної команди України: теорія та ігрові серії

Збірна України 24 Травня, 22:47 627
Другий день збору національної команди України: теорія та ігрові серії
​Сьогоднішній робочий день національної команди України в Харкові розпочався з ранкового тренування: о 10.30 синьо-жовті вже були на «Сонячному».

Заняття більшою мірою носило тактичний характер. Тренерський штаб збірної України традиційно чимало часу приділяє відпрацюванню дій усіх ланок командної гри.

Давня болячка Ракіцького

Після обіду залишив розташування збірної Ярослав Ракіцький, який учора розпочав тренування з командою, але через біль змушений був передчасно закінчити роботу. Додаткове обстеження показало, що в Ярослава загострилася давня травма колінного суглоба, і до товариських матчів національної команди він відновити ігрові кондиції не встигне.

Другий шанс Лук’янчука

Оборонець Павло Лук’янчук, покликаний замінити травмованого Ракіцького, прилетів до Харкова о 20.35, а тому не встиг на вечірнє тренування синьо-жовтих, яке розпочалося о 18.00. Для 22-річного динамівця Києва, який другу половину сезону провів в оренді у рівненському «Вересі», це вже другий виклик до головної команди країни. Перший був у жовтні 2017 року: тоді Павло тренувався з «націоналкою», але згодом був відряджений до «молодіжки», а тому дебютувати у першій збірній у нього не було нагоди.

У режимі дворазових тренувань

На відміну від ранкового, вечірнє заняття було присвячене реалізації навчальних вправ в ігрових серіях. Попрацювавши із хорошою самовіддачею, хлопці вирушили до готелю. Вечеря о 21-й завершить графік збірної на сьогодні. Завтра в національної команди, як і сьогодні, два тренування, і обидва так само відбудуться на полі стадіону «Сонячний».

Завтра — без Шевченка, але з Ярмоленком

У п’ятницю вранці розташування синьо-жовтих тимчасово залишить головний тренер Андрій Шевченко, якому в Києві належить повернутися до повноважень амбасадора фіналу Ліги чемпіонів.

У той же час о 14-й рейсом із Варшави до Харкова прибуде Андрій Ярмоленко, який повертається після американського турне свого клубу — дортмундської «Боруссії». Відтак першим на цьому зборі для Ярмоленка стане завтрашнє вечірнє тренування.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ