Близько тисячі уболівальників «Ліверпуля» не можуть дістатися на фінал Ліги чемпіонів через скасування рейсів Борисполем

Світовий футбол 25 Травня, 09:53 594
Близько тисячі уболівальників «Ліверпуля» не можуть дістатися на фінал Ліги чемпіонів через скасування рейсів Борисполем
Приблизно 1000 вболівальникам англійського футбольного клубу «Ліверпуль» попередньо скасували рейси в Київ на фінал Ліги Чемпіонів через те, що міжнародний аеропорт «Бориспіль» не зміг виділити час для їх посадки.

Про це повідомляє strana.ua з посиланням на Sky News.

До Києва повинні були летіти три літака, однак їхні рейси скасували.

У футбольному клубі «Ліверпуль» вважають, що проблема виникла в результаті суперечки між турфірмою і представниками аеропорту через розміри літаків.

«З глибоким співчуттям нам довелося скасувати три рейси в Київ. Через велику кількість рейсів в Київ, аеропорт «Бориспіль» не зміг виділити час для літаків», - йдеться в заяві фірми World Choice Sports.

У компанії додали, що «вичерпали всі можливості, щоб спробувати отримати час для посадки літаків».

«Ми отримали посадочні слоти від аеропортів Ліверпуля і Манчестера і ми подали заявки на слоти в правильному порядку і термінами Києву. Ще раз підтверджуємо, що це проблема у Києва», - зазначили у туроператора.

У той же час у футбольному клубі запевнили, що продовжують намагатися вирішити цю проблему.

«Футбольний клуб «Ліверпуль» продовжує працювати з усіма зацікавленими сторонами у Великобританії та Україні, намагаючись вирішити ситуацію, яка залишила близько тисячі шанувальників, без польотів до Києва на фінал Ліги чемпіонів», - йдеться в заяві.

Крім того, мер Ліверпуля Джо Андерсон заявив, що безпосередньо співпрацює з київським міським головою Віталієм Кличком, щоб вирішити цю проблему.

«Дякую за вашу допомогу і підтримку. Зараз близькі до вирішення, більше деталей будуть пізніше», - написав він у Twitter.

Пізніше Андерсон повідомив, що «Кличко допоміг провести переговори з директором «Борисполя» і забронювати два часові слоти».

«Що буде далі, залежить від цієї компанії, сподіваюся, вона зможе все вирішити», - написав він.