Parimatch запустив рекламну кампанію спільною зі студією «Квартал 95»

Футбол України 25 Травня, 13:07 1215
Parimatch запустив рекламну кампанію спільною зі студією «Квартал 95»
Букмекерська компанія Parimatch презентувала нову рекламну кампанію спільно зі студією «Квартал 95» та маркетинговим агентством Digital Choo.

«Ми довго готувалися, тримали інтригу та нарешті запустили контентний проект від Parimatch для активних, мобільних, відкритих до нової інформації та максимального комфорту користувачів. Створили новий штучний розум і назвали його «ПаріМАЧО». Це перший персональний голосовий асистент в світі спорту, який підготували глядачеві команди маркетингового агентства DC і творчої студії «Квартал 95». Цього інтерактивного помічника ви не знайдете ні в одному каталозі мобільних додатків, зате він є в нашому новому ситкомі», – розкривають інтригу творці концепції.


«ПаріМАЧО» просто та чемно відповідає на будь-який запит про спорт, продовжуючи при цьому самовдосконалюватися. Віртуальний персонаж зближує і розширює можливості. Спрощує життя споживачів на кожному етапі взаємодії і, завдяки своєму обсягу, легко масштабується на повний цикл життя бренду найближчого року.

Новий широкомасштабний проект маркетингового агентства DC запущений в ефір. Лінійка раніше реалізованих резонансних робіт для Parimatch, остання з яких «Ігри спортів », переходить в новий формат розвитку і зв’язку зі спортом, зв’язку на рівні інтуїтивного та інтелектуального почуття споживача.

«Ми не стоїмо на місці, а впевнено виривається вперед, щоб разом відкривати нові smart-можливості і втілювати smart-рішення. Одним з таких став наступний етап розвитку Parimatch – створення унікального персоналізованого світу, який на 360 градусів занурює користувача в нову зручну реальність. Це об’ємний проект, який є тільки першим етапом на шляху максимальної інтеграції бренду в життя його споживачів. І кожен наступний етап даного проекту готується бути приємним подивом для глядача. Слідкуйте за процесом!», – заявив Ілля Курочкін, маркетинг-директор Parimatch.


Букмекерська контора «Парі-Матч» пропонує бонус до 500 грн на перший депозит.