Хацкевич: «У нас залишився один нападник - зараз для нас дуже гостра проблема»

Динамо Київ 25 Травня, 14:50 1072
Хацкевич: «У нас залишився один нападник - зараз для нас дуже гостра проблема»
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич розповів про найбільш проблемні позициї в команді.

- Пишуть, що «Динамо» потрібно посилити чотири позиції, а хтось каже - п'ять. Хтось критикує молодь. Але, перш за все, треба говорити про те, що команду покинули Мбокані і Мораєс. І у нас, по суті, залишився один нападник. Це зараз для нас дуже гостра проблема.

В середину поля після травми повернувся Сидорчук, є Гармаш, Буяльський, але це футболісти, які більше працюють на відбір м'яча. Нам потрібен футболіст більш атакуючого плану.

- По молодіжній команді «Динамо». Лєднєв є, напевно, однією з головних зірок дублюючого складу. Які його шанси на потрапляння до заявки на матчі першої команди найближчим часом?

- Так, Лєднєв з нами тренується, забив в молодіжній першості 16 м'ячів, досить цікавий і перспективний хлопець. Але щоб грати в основному складі «Динамо» або конкурувати, треба ще грати на команду в обороні. У нього є дуже сильні якості в атаці. Швидше за все, Лєднєв поїде з нами на перший збір до Австрії, але йому доведеться конкурувати з тими ж Циганковим, Вербичем, Калітвінцевим. І тільки збори покажуть, чи готовий він до такої конкуренції, чи ж йому буде краще піти в оренду, щоб пограти на більш дорослому рівні.