Передматчева прес-конференція Юргена Клоппа

Світовий футбол 25 Травня, 20:35 551
Передматчева прес-конференція Юргена Клоппа
Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп на традиційній передматчевій прес-конференції поділився очікуваннями перед фінальним матчем Ліги чемпіонів з «Реалом».
«Фінал Ліги чемпіонів - річ серйозна. Тобі треба дуже багато зробити для підготовки, якщо ти є тренером, особливо на тренуваннях. Але головне - зберігати спокій. Я більше ніж упевнений, що в своєму попередньому фіналі ЛЧ був більш емоційним.

Такий шанс випадає раз в житті. Так принаймні я відчував, коли минулого разу був в фіналі. Ми провели фантастичний матч проти дуже сильної команди. Після матчу я знав, що у мене буде ще один шанс. І його мені подарували мої хлопці.

Досвід дуже важливий. Реал буде мати перевагу перед поєдинком, але все вирішується на полі. Мадридці дуже сильні, але вони ще не грали проти нас. Ми дісталися до фіналу, оскільки ми - Ліверпуль. Такі матчі в крові цього клубу. Він звик до великих перемог. Ми не можемо змагатися з Реалом на його рівні, але в футболі для того, щоб перетягнути суперника на свій рівень, існує тактика.

Півтора роки тому у нас вже була хороша команда. Можливо, вже тоді хтось із нас мріяв про фінал. Гра, яку ми демонстрували, дозволяла це робити. Так зародився командний дух, який є нашим потужним зброєю. Це нормально, що більшість наших гравців будуть нервувати перед завтрашнім матчем. І все ж це лише гра, хоч і дуже відповідальний, але звичайний футбольний матч.

Кожній команді для перемоги в фіналі потрібно трохи удачі. Це стосується і нас. Потрібно бути готовими до будь-яких випробувань. Справа не в тому, що є у них і чого немає у нас. Ми задоволені тими можливостями, якими володіємо», - наводить слова Клоппа офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, що в суботу, 26 травня, «Реал» і «Ліверпуль» на полі НСК Олімпійський в Києві змагатимуться за перемогу в Лізі чемпіонів сезону 2017/18.