Олег Гусєв провів тренування з «Діназом»

Динамо Київ 26 Травня, 11:11 561
Олег Гусєв провів тренування з «Діназом»
Напередодні чергового поєдинку чемпіонату області у вищій лізі проти бучанського «Меліоратору» на заняття «Діназу» завітав відомий гравець київського «Динамо» та збірної України Олег Гусєв.

І не просто завітав аби подивитися на тренування діназівців, а сам взяв повноцінну участь в передігровому занятті. Олег відпрацював нарівні з усіма, і не раз демонстрував філігранну техніку та бачення поля. Це, безумовно, чудовий практичний урок від визнаного майстра шкіряного м‘яча.

Як відомо, Гусєв нещодавно завершив професійну футбольну кар‘єру і нині остаточно визначається, який далі шлях обрати, чим конкретно займатися. Але з ігровим футболом, звичайно ж, не буде розривати. Тому не виключено, що ми його ще зможемо побачити на футбольних полях області в офіційних матчах. Нинішні гравці «Діназу» залишилися вкрай задоволені подібним спілкуванням та заняттям з майстром, і побажали Олегу Гусєву успіхів у новій роботі та житті. В свою чергу футбольний ас зазначив:

«Я отримав сьогодні справжнє задоволення від тренування і спілкування з хлопцями. Одразу видно, що тут панує робоча і дружня атмосфера. Сподобалося, що всі багато працювали з м‘ячем, що команда грає в комбінаційний футбол. Вважаю, що у «Діназу» хороше майбутнє. Хочу побажати їм перемоги в найближчому матчі з «Меліоратором», а також досягти поставленої мети в чемпіонаті».

Корисним виявилося спілкування з визнаним гравцем і для тренерського штабу «Діназу», який дуже ретельно підходить до творчого тренувального процесу й велику увагу приділяє емоційно-психологічному фактору в підготовки своїх підопічних. Це не перший візит Гусєва в гості до «Діназу». Він приїжджав підтримати команду в поєдинку з «Межигір‘ям», коли підопічні Володимира Бондаренко виграли з рахунком 2:1.