Молоді віце-чемпіони «Динамо». Які резерви у київського клубу

Динамо Київ 26 Травня, 17:43 700
Молоді віце-чемпіони «Динамо». Які резерви у київського клубу
У сезоні-2017/2018 у складі «Динамо» засвітилася велика група молодих футболістів, але це тільки вершина айсбергу - в команді U-21 киян чимало перспективних гравців.

Матеріал журналіста порталу zbirna.com Андрія Кудирка.

Більшість підопічних Юрія Мороза - на слуху у фахівців і навіть грамотних уболівальників. І хоча «Динамо» U-21 після двох поспіль золотих сезонів зробило крок назад і пропустило на трон молодіжного чемпіонату України гірників, за кількістю талантів, які потенційно можуть грати в основному складі, ця команда столичного клубу свою функцію виконує відмінно.

Багатьох ми - нехай і мигцем - вже побачили в першому складі: Алібеков, Лєднєв, Русин, Смирний, Цитаїшвілі. Ближче до основи Миколенко, а Шапаренко в ній закріпився і зробив потужний ривок: у березні - дебют у молодіжній збірній України, а тепер - виклик в національну збірну.

І це - не все, адже дуже цікаві кадри є в команді U-19, яка під керівництвом Ігоря Костюка якраз стала чемпіоном України у своїй віковій категорії. Там виступають футболісти 1999-2000 років народження, але тренери почали активно підключати і велику групу талантів 2001 року народження.

Резерви у «Динамо» є, і вони пристойні. Але ними потрібно грамотно розпорядитися.

Динамо U-21. Всі футболісти сезону-2017/2018