Трансферні пошуки для «Динамо». Опорники

Динамо Київ 27 Травня, 13:57 949
Трансферні пошуки для «Динамо». Опорники
Знайти якісну «собаку» в центр поля, руйнівника, та ще й із швидкістю, першим пасом – видатне мистецтво.

Як ми знаємо, Динамо активно працює на трансферному ринку. Сьогодні я хочу торкнутись теми собак. Знайти якісну собаку в центр поля, руйнівника, та ще й із швидкістю, першим пасом – видатне мистецтво. Бо це гравець, який руйнує і створює. Важко знайти якісних гравців на цю позицію, бо на гравців такого плану дуже високий попит. І все ж, ясно, що Динамо не може дозволити собі рівень топ. Треба шукати якісних гравців, які можуть прогресувати і із просто добротних гравців ставати тими самими топами.

Джефферсон Лерма

23-річний колумбієць з Леванте, який звертає до себе увагу фахівців. Не випадково він знаходиться зараз серед тих, хто веде боротьбу у збірній за потрапляння у топ 23 гравці. Гравець силовий, потужний, швидкий, із прекрасною швидкістю, об’ємом бігової роботи і першим пасом. За спиною в Лерми вже майже 100 матчів у Примері. Та Леванте – скромна команда. Зрозуміло, що тут вміють вирощувати гравців. Колумбійцю треба йти в команди вище за рівнем, щоб пробиватись в збірну. Саме тому і для Динамо, і для Лерми це було б гарне співробітництво. Ми б отримали молодого і достатньо досвідченого гравця із чудовими перспективами.

Омар Говеа

Мексиканський опорнік, який належить Порто, але провів останній рік у Мускроні. Провів достатньо успішно. Так, що він був викликаний до лав збірної Мексики. 22-річний гравець має гарну перспективу. Та в основний склад Порту йому із зараз пробитись буде важко. Хлопець міцний, добре стоїть на ногах, жорсткий у відборах, чудово читає гру, має швидкість, техніку гідну і також має якісний перший пас. За останній рік він здобув достатньо досвіду у дорослому футболі. Час йти далі. І якщо Порту не буде зацікавлено у Говеа ми б могли його забрати до себе за адекватні гроші.

Філіп Брадаріч

26-річний капітан Рієки і гравець збірної Хорватії, який потрапив на ЧС у складі своєї збірної. Справжній лідер, вожак на полі. Гравець із прекрасною антропометрією, який засидівся в своєму чемпіонаті і вочевидь хотів би змінити прописку. Хлопець стержневий, цілісний, досвідчений. Брадаріч має все для того, щоб заграти в Динамо. Майстерний гравець з ударом, пасом і справжній опорник, який готовий пахати на полі. Для Динамо це достатньо цікавий варіант гравця, який безболісно впишеться в колектив і суттєво покращить надійність гри у центрі півзахисту.

Скажу відверто, що матеріал писався на швидку року. Готувався він давно, а от писався в зжаті строки. Гравці достатньо якісні. І вони можуть підсилити Динамо. Чи є вони типовими собаками? Важко знайти 100% ідеальну собаку для центру поля Динамо. Бо, як я вже писав, такі готові гравці коштують надзвичайно дорого. Саме через це треба або глибше копати у пошуках, або брати і коригувати гру навіть готових гравців.

Victor de Sopiy