Шостий день збору національної команди України: зранку — можливість відпочити

Збірна України 28 Травня, 19:23 885
Шостий день збору національної команди України: зранку — можливість відпочити
Після чотирьох поспіль днів дворазових тренувань (плюс день заїзду, коли хлопці тренувалися увечері), синьо-жовті отримали більш вільний графік до обіду.

Поснідавши, команда гуртом пройшлася поміж мальовничих пагорбів гольф-поля. Прогулянка була приємною — із самого ранку Харків осяює лагідне сонечко, що додає не лише ультрафіолету, а й життєвих сил! Вдихаючи чисте повітря заміської природи і ступаючи на м’який трав’яний килим, футболісти та тренери вели розмови на футбольні та не лише теми. Спокій та ідилія — що ще потрібно для того, аби відійти від насичених тренувань?

Фото прес-служби ФФУ

Певно, кожного спортсмена приваблює можливість спробувати себе в іншому виді. Відтак наявність довершено пострижених трав’яних газонів та атрибутів гольфу, як-от ключок та «особистого» гольф-кару головного тренера збірної, привабили кількох футболістів випробувати свою точність. Непрофесійні гольфісти Євген Коноплянка, Олександр Зінченко, Євген Селезньов, а разом із ними й шеф-кухар збірної України Любомир Тошич вирішили розпочати опанування гольфу з міні-поля.

На кожній з дев’яти станцій потрібно було закотити м’ячик у лунку, використовуючи при цьому найменшу кількість ударів. Найкраще ключкою вправлявся Євген Коноплянка, котрий переміг у змаганні, Тошич фінішував другим, зробивши сумарно лише на один удар більше, ніж півзахисник збірної. А от боротьба за те, щоби не опинитися на останньому місці була, без перебільшення, запеклою. На заключній, дев’ятій, станції Селезньов вирішив ризикнути, щоби наздогнати Зінченка, але ризик — справа непевна. Використавши на два удари більше, ніж опонент, Євген змушений був виконувати бажання, обумовлене учасниками гри заздалегідь. Невеличкий сеанс аква-аеробіки для відпочиваючих у готелі підсилив позитивні емоції усім присутнім.

Фото прес-служби ФФУ

Після обіду гравці збірної уже готувалися до вечірнього тренування, яке, як відомо, буде відкритим і розпочнеться на стадіоні «Металіст» о 18.00. Публічна зустріч синьо-жовтих зі своїми уболівальниками стане першою на цьому зборі. Знаючи, як тепло збірну України підтримують у Харкові, хлопці очікують вечірнього заняття з піднесенням.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ, прес-аташе національної збірної України

Фото прес-служби ФФУ