Стадіон товариського матчу збірної України в Женеві: новий дім для 17-разового чемпіона

Збірна України 29 Травня, 11:21 573
Стадіон товариського матчу збірної України в Женеві: новий дім для 17-разового чемпіона
Уже післязавтра збірна України у швейцарській Женеві на арені «Стад де Женев» проведе товариський поєдинок проти команди Марокко.

Стадіон, де хлопці Андрія Шевченка зустрінуться с учасником ЧС-2018, уже відомий нашій команді загалом та деяким футболістам зокрема.

Адже саме тут 17 листопада 2010 року збірна України зіграла товариський матч зі Швейцарією, який закінчився внічию — 2:2.

У тій грі під орудою Юрія Калитвинцева брали участь і деякі футболісти, що зараз знаходяться в розпорядженні Андрія Шевченка. На поле «Стад де Женев» уже виходили Андрій П’ятов, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка. Більше того, саме двоє останніх атакувальних півзахисників нашої команди записали на свій рахунок по голу у ворота швейцарців.

Арену було побудовано за два роки (з 2001-го по 2003-й) та офіційно відкрито 30 квітня 2003 року. На той момент кошторис зведення споруди склав 240 млн швейцарських франків, а проектувальниками й виконавцями виступили спеціалісти з найбільшої будівельної компанії в країні Implenia.

Стадіон було побудовано замість старої арени «Стад де Шарміль», яка слугувала домом для ФК «Серветт» із 30-х років минулого століття. Тепер у 17-разового чемпіона Швейцарії новий рідний стадіон.

Трибуни «Стад де Женев» готові прийняти трохи більше 30 тисяч уболівальників. У 2008 році на цій арені відбулися три поєдинки фінальної стадії чемпіонату Європи.

Як придбати квитки на матч Марокко — Україна