Скандали в Запоріжжі та драма в Маріуполі: Топ-5 матчів УПЛ сезону 2017/18

Футбол України 29 Травня, 13:38 960
Скандали в Запоріжжі та драма в Маріуполі: Топ-5 матчів УПЛ сезону 2017/18 | 19-27
Після офіційного завершення українського футбольного сезону пропонуємо згадати кращі матчі в елітному дивізіоні.

Depo.Сектор пропонує до вашої уваги п'ятірку поєдинків, які доводять, що футбол в Україні все ще може викликати емоції, а не схиляти до міцного сну.

«Шахтар» - «Динамо» - 0:1 (2-й тур)

Після перемоги «Шахтаря» в Суперкубку мало хто сумнівався у тому, що «гірники» зможуть здолати «Динамо» і в першому домашньому матчі чемпіонату. Але кияни здивували. Провівши дуже сильну і спокійну гру, підопічні Хацкевича натякнули принциповому супернику, що легко з ними у новому сезоні не буде.
Цією перемогою «динамівці» започаткували безпрограшну серію з 4-х матчів УПЛ минулого сезону проти «Шахтаря». Хто ж міг тоді подумати, що чемпіонство за таких умов все одно «Динамо» не дістанеться...

«Зоря» - «Динамо» - 4:4 (11-й тур)

Одним з матчів, який в підсумку коштував киянам титулу, був і даний «трилер». В цій грі «Динамо» після першого тайму вело з рахунком 3:0. Здавалося б, що могло піти не так? Але кияни примудрилися втратити два очки в цей вечір.

«Олімпік» - «Зоря» - 3:3 (15-й тур)

Команда Юрія Вернидуба зіграла багато поєдинків з дивовижним сценарієм цього сезону. З «Олімпіком» восени «Зоря» програвала 0:2 та 1:3, але потім, незважаючи на вилучення в складі, команда все ж зуміла уникнути поразки. Що і казати, «Мужики»!

«Зоря» - «Шахтар» - 2:1 (19-й тур)

Тут зайві будь-які коментарі - матч і так добре пам'ятають українські любителі футболу. Лише перерахуємо основні його «теги»: сенсація, голи, вилучення, брудні лайки між тренерами, скандали. В Запоріжжі цього вечора було все!

«Маріуполь» - «Динамо» - 2:3 (25-й тур)

Цей матч був надпринциповим для обох його учасників, адже після скандального «Маріупольгейту», коли «Динамо» відмовилося їхати до приазовського міста, програвати в «спробі №2» ніхто не хотів. Спочатку здавалося, що карма покарає киян - вони поступалися після першого тайму. Але зрештою вдалі заміни та молодь «Динамо» зробили все, аби у столичних вболівальників був гарний настрій. А у самої команди Хацкевича тоді ще залишалися шанси на чемпіонство.