Президент «Вісли» прокоментував перспективу трансфера Карлітоса, яким цікавиться «Динамо»

Динамо Київ 30 Травня, 20:10 660
Президент «Вісли» прокоментував перспективу трансфера Карлітоса, яким цікавиться «Динамо»
Президент краківської «Вісли» Мажена Сарапата розповіла про можливий відхід іспанського форварда команди Карлітоса, якого, зокрема, сватають і в київське «Динамо».

Нещодавно з'явилася інформація про те, що київське «Динамо» надіслало запит щодо трансферу нападника «Вісли» Карлітоса. Однак киянам спершу потрібно виграти конкуренцію в інших клубів.

Найбільш активно Карлітосом цікавиться загребське «Динамо». Відзначається, що на запит від хорватів представники польського клубу відповіли, що хотіли б отримати за 27-річного Карлітоса не тільки гроші, але і захисника Діно Перича.

«Загребське «Динамо» все ще розглядає нашу пропозицію. Після зміни тренера хорвати не впевнені, чи хочуть вони віддавати Перича, якого ми просимо натомість. Мова йде не про ціну, а про умови самого трансферу. Тепер все у їхніх руках.
Останнім часом Карлітос зацікавив АЕК та інші клуби, включаючи, наприклад, і досить екзотичні команди за нашими мірками. Ми повинні бути терплячими і чекати, як буде розвиватися ситуація», - цитує Сарапату портал przegladsportowy.pl.