Матч Україна - Албанія все-таки відбудеться

Збірна України 31 Травня, 09:01 325
Матч Україна - Албанія все-таки відбудеться
Товариський матч між збірними України та Албанії, який знаходився під загрозою зриву, все-таки відбудеться. Зустріч відбудеться 3 червня у французькому Евіані (початок о 17:00). Це стверджує телеканал «Футбол 1».

Нагадаємо, спочатку цей поєдинок повинен був пройти в Швейцарії, але, як заявив головний тренер збірної України Андрій Шевченко, якийсь агент, який займався організацією матчу Україна - Албанія, переніс цей поєдинок до французького Евіан через проблеми з оформленням документів.

Після цього з'ясувалося, що стадіон у Франції, на якому тепер планувалося провести гру, викликав нарікання з боку головних тренерів збірних України і Албанії на предмет відповідності цієї арени рівню матчів національної збірної. За словами того ж Шевченка, на цій арені немає можливості розмістити вболівальників.

У підсумку, ФФУ направила запит у ФІФА з проханням винести вердикт щодо можливості провести поєдинок на даному стадіоні.

ФІФА, розглянувши ситуацію, що склалася, дозволила проводити матч Україна - Албанія в Евіані (відзначимо, що саме в цьому місті з учорашнього дня базується збірна України). На думку організації, стадіон має все необхідне, щоб прийняти поєдинок такого рівня ...

А ви як думаєте?