П'ять питань до складу збірної України перед матчем із Марокко

Збірна України 31 Травня, 11:31 459
П'ять питань до складу збірної України перед матчем із Марокко
Сьогодні о 21:00 за київським часом збірна України проведе товариський матч у Женеві проти збірної Марокко.

На Depo.Сектор декілька важливих питань щодо складу національної команди, відповіді на які дасть лише вечірня гра.

Чи будуть «смикати» П'ятова? Шевченко наголосив, що травнево-червневі товариські матчі – це вже підготовка до офіційних матчів восени, але, незважаючи на це, немає сумнівів у тому, що основним воротарем команди є «гірник» Андрій П'ятов. Як і в тому, що його можливості в збірній чудово знають. То ж логічне питання на цьому фоні – чи не краще зараз дати пограти за збірну Бойку та Луніну, поки у них є така нагода? А П'ятов доведе свої претензії на основу вже восени.

Хто і за якою схемою зіграє в захисті? Травми декількох важливих захисників збірної (на чолі з Ракицьким), а також «невиклик» до команди Хачеріді спровокували дуже цікаву ситуацію – в збірній зараз може вийти в основі дуже експериментальна четвірка захисників. А може взагалі не четвірка? Може, скористатися нагодою і спробувати зіграти за іншою схемою? Наявність Зінченка та Караваєва робить можливим навіть експеримент зі схемою у три центр беки та двох фулбеків (саме за такою схемою грає Зінченко у Гвардіоли в «Ман Сіті»), то може випробувати цю побудову в головній команді країни, поки є час та можливість?

Скільки часу отримає Шапаренко? Юного «динамівця» викликали до збірної в останній момент, але це не заважає Миколі розраховувати на дебют. Інша справа – скільки хвилин може отримати Шапаренко? Враховуючи наявність Зінченка, Коваленка та Малиновського, можна зробити висновок, що гравцю «Динамо» дістануться «крихти» із загального ігрового часу «центрхавів», але від того не менш цікаво – як буде виглядати одне з головних відкриттів українського футбольного сезону в формі збірної України. Сподіваємося, Шевченку теж буде цікаво.

Наскільки готовий Ярмоленко? Головна зірка збірної України – Андрій Ярмоленко, зіпсував враження від свого сезону в другій його половині. А якщо точніше, то це зробила травма Андрія і подальша реабілітація від пошкодження, під час якої тренерський штаб «Боруссії» не дуже довіряв українцю. Думаємо, в збірній у Ярмоленка кредит довіри набагато більший і є всі підстави побачити нашого німецького легіонера в стартовому складі на Марокко. Інша справа – в якій формі зараз Андрій? Чи є в нього мотивація демонструвати топ-футбол за кілька днів до відпустки? Але з іншого боку – можливо, Ярмоленко – один з тих, кому відпустка зараз не дуже-то і потрібна.

Що покаже в збірній Селезньов? Форвард «Акхісарспора», який весь сезон вперто доводив тренерам збірної, що заслуговує виклику до національної команди, лише на фініші кампанії отримав свій шанс і зараз, незважаючи на близькість сезону відпусток, має зіграти на максимумі. Адже восени стосовно нього у Шевченка та помічників може бути знову інша думка, і саме зараз Євгену треба зробити все, аби залишитися в планах головної команди країни надовго.