«Динамо» продовжило співпрацю з мережею АЗС KLO

Динамо Київ 1 Червня, 11:25 835
«Динамо» продовжило співпрацю з мережею АЗС KLO
Футбольний клуб «Динамо» Київ пролонгував угоду зі своїм паливним партнером і енергетичним спонсором – мережею АЗК KLO.

Перший договір про партнерство ФК «Динамо» і мережа АЗС KLO уклали влітку 2016 року. Перша угода була розрахована на один сезон з опцією пролонгації. Нагадаємо, ще до завершення сезону, у квітні 2017 року, сторони продовжили договір ще на сезон. І ось тепер, у травні 2018 року, сторони підписали угоду на новий сезон.

За умовами партнерської угоди, відвідувачі заправок отримують приємні бонуси від найтитулованішого клубу України – квитки на матчі, знижку на клубну атрибутику, клубний журнал. Ряд заправок мережі KLO вже давно полюбилися вболівальникам нашої команди, які пересуваються на особистому транспорті, адже на цих заправках реалізується офіційна атрибутика київського «Динамо». У рекламних заходах компанії KLO активну участь беруть футболісти «Динамо».

Нашому футбольному клубу так само не доводиться турбуватися про забезпечення паливом - весь клубний транспорт заправляється на АЗС KLO.

До нового сезону партнери готують безліч приємних сюрпризів і PR-акцій для вболівальників, про які шанувальники нашої команди дізнаються найближчим часом.

Після того, як усі формальності угоди були узгоджені, президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс і комерційний директор, один із акціонерів мережі АЗС КLО В'ячеслав Стешенко прокоментували продовження співпраці.

- Ми вже давно є не просто партнерами, а хорошими друзями, - наголосив Ігор Михайлович Суркіс. - Дуже важливо, що така відома компанія, яка добре зарекомендувала себе на ринку, підтримує київське «Динамо». Наші клубні машини завжди заправлені, у тому числі клубні автобуси, як основної команди, так і дитячих. Ми тільки раді таким партнерам, які щиро вболівають за київське «Динамо». Крім усього іншого, це підтримка клубу в певному сегменті, завдяки чому клуб може витрачати більше коштів на інші потреби. Сподіваюся, що наша співпраця буде продовжуватися й надалі. Наші партнери люблять футбол, завжди присутні на матчах київського «Динамо», уболівають, а для нас це найголовніше!

- Зараз ми спостерігаємо, як будується нова, молода команда. Сезон, який завершився, показав, що будується вона успішно, - заявив В'ячеслав Стешенко. - Особливо приємно спостерігати, що у першій команді зараз велика кількість вихованців клубної академії. Окрім того, що це українці, багато з них ще й кияни, усі вони справжні динамівці. Ми самі є київською компанією, тому не можемо не радіти, що така команда зараз будується. З оптимізмом дивимося у третій сезон нашого партнерства, віримо, що він принесе нам ще яскравіші результати. На майбутній сезон у нас є нові ідеї, акції для наших уболівальників. Не хочемо зараз їх озвучувати, розкривати всі карти, нехай це буде сюрпризом для шанувальників нашої команди. Ви обов'язково все побачите на вулицях міста, наших заправках і, звичайно ж, стадіоні!