Німецький філіал Фан-клубу «Динамо» завітав до Києва

Динамо Київ 1 Червня, 12:22 907
Німецький філіал Фан-клубу «Динамо» завітав до Києва
В останній день травня на заміській клубній базі в Чапаєвці відбувся незвичний матч – у гості до Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) завітали їхні друзі-колеги з Німеччини.

Протягом кількох днів уболівальники з німецького містечка Зальхендорф перебували у столиці України. А чим зайнятися групі здорових чоловіків на дозвіллі з користю для здоров’я – звичайно ж, пограти у футбол.

Заради цього керівництво клубу виділило одне з полів на клубній базі. Підсумковий рахунок – 6:3 – загалом відображає події, що відбувалися протягом поєдинку. Кияни, на правах господарів, більше володіли ініціативою, грали першим номером, але при цьому гості доволі небезпечно вибігали в контратаки. Утім, результат цього вечора не був головним, адже в будь-якому випадку перемогла дружба, а у виграші залишилася улюблена команда для обох колективів – київське «Динамо».

Сергій МИХАЙЛЕНКО, президент Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ):

- Раніше в нас були міжнародні зустрічі в рамках боротьби проти расизму, а сьогодні ми грали з філіалом Фан-клубу «Динамо» (Київ) у Німеччині. Його члени – німці за національністю, але навіть із такої відстані активно підтримують наш клуб. Вони прилетіли до нас у гості, ми їх зустріли та зіграли хороший товариський матч. Їхній організатор – В’ячеслав Стешенко, який має безпосереднє відношення до «Динамо», будучи одним із співзасновників спонсора нашого клубу – компанії «КЛО». Він – людина з динамівським серцем, уболіває за нашу команду. Завдяки його ініціативі було створено філіал Фан-клубу «Динамо» (Київ) у Німеччині, а також є головним організатором приїзду хлопців до Києва.

Результат у матчі не був головним, адже ми грали, можна сказати, проти своїх друзів. Звичайно, спортивний дух був присутній, рахунок, як-то кажуть, на табло, але найголовніше, що ми зібралися всі разом, і ця зустріч доводить, що вболівальники «Динамо» (Київ) є у великій кількості по всій земній кулі. І це зайвий раз доводить, що саме «біло-сині» – український клуб №1.

Юрій ДУЛЕНЧУК, організатор Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) у Німеччині:

- Сьогодні нас зібрала всіх разом любов до футболу та «Динамо» (Київ). Приміром, у нас воротар – 72-річний чоловік – є найстаршим членом Фан-клубу «біло-синіх» у Німеччині, який було утворено минулого року дякуючи В’ячеславу Стешенку, одному з акціонерів компанії «КЛО», а також президенту Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) Сергію Михайленку. Ми товаришуємо сім’ями, а зараз вирішили приїхати особисто. Ми підтримуємо клуб за кордоном, їздили на виїзний поєдинок до Риму. Тепер чекаємо команду Фан-клубу на своїй землі, де зустрінемо їх із усіма українськими традиціями.

Щодо матчу, то у вашій команді переважно молоді хлопці, бігають добре, але й ми на класі змогли забити кілька м’ячів. Підсумковий рахунок – 6:3, але всі отримали задоволення, й результат не такий важливий, як той факт, що ми нарешті приїхали до Києва. Ми демонструємо, що футбольні вболівальники з Німеччини також люблять «Динамо» (Київ), і це є хорошим кроком заради популяризації клубу по всьому світу.